bugün

kendi güzel desen değil sesi güzel desen o da süper değil. ama şarkıları bi şekilde dikkat çekiyor burası kesin.
fancy şarkısıyla "top" olmuş şu aralar avrupa özellikle amerika'yı kasıp kavuran sarışın zenci sesli kadın.
tabi ki bir anastacia olamaz. ama genede farklı bir sesi var.
vasfını falan konuşmaya gelmedim ağalar. ama bu hatun 90 doğumlu Amk. lan arkadaş biz hala tıfıl tıfıl dolanıyoruz etrafta. sarma sigara takılıyoruz. çay Okul makarna falan. arada otuzbir. bu karı ortalığın amına koyuyor. tebrik etmek lazım.

ayrıca mükemmel bir güzelliği olmasa da götünü saf dışı bıraksak dahi çekici kadındır.
Zencilerden hoşlanan koca götlü garip suratli Avustralyali kari.

görsel

görsel
ilginç ama hoş sesli güzel kadın rapper.

http://www.youtube.com/watch?v=AfdJ40pjx2I
beyaz tenli olup zenci sesi ve zenci poposuna sahip çekik gözlü kadın.
kaç ırk var acaba genlerinde, ha iyi iş çıkarmışlar o ayrı.
kendisi amerikalı kadın rapçidir. dişi eminem benzetmeleri yapılır. sesi kati suretle güzel değildir, fakat rap müziği pek fazla sese önem vermez. sarışındır, kız(?) için uzundur. onun dışında koca popo, küçük memeye sahiptir. (bkz: bir taraftan verilirken öbür taraftan alınması) son olarak aslında güzel kadındır kadınların çoğu güzel olmasa bile kendilerini güzelleştirebilirler. ama bu kadın bazen öyle bir giyiniyor, makyaj yapıyor ki kendinden aşırı derecede tiksindiriyor. ama aslı güzeldir.
azalea'rak bitmesi gereken tipsiz sevimsiz karı.
bu kadınsa biz neyiz diye düşündürten seksilik abidesi hatun.
şu sıralar çok dinleniyor iyi bir repci, bir çok düeti var. black widow, big booty
http://www.youtube.com/watch?v=u3u22OYqFGo parçasıyla beni benden almış sanatçı.
http://www.youtube.com/watch?v=iS1g8G_njx8
Bu kadın hakkında nefret dolu bir entry girmemek için kendimi durduracağım ve sakince yazacağım. Kadın bildiğin çirkin, kalçaları desen bizim mervede de var o kalçadan. Tamam amerikalılar o koca basenle karışmış göte aşina değiller ama yıllarca baseninden koca götünden dert yandığınız türk kızlarına yazık değil mi beyler? Yüzü estetik akıyor, ama bunu önemsemeyip beğenebilir insanlar. Hatta güzellik göreceli olduğu için ben çok yanılıyor olabilirim bu kadın gerçekten güzel olabilir. Ama sesi iğrenç! Ben avustralya'dan kalkıp amerika'ya ünlü olmaya gidecek olsam ya kendim lan bi dakka, benim sesim bok gibi ama diyip dururdum ya da etrafımdakiler durdururdu. E şarkılarını da kendi yazmıyor? Hadi bu kadın dünya güzeli olduğu için ilgi çekmiş olsun, o canlı performanslarını dinleyenler hiç mi beyinlerine ve kulaklarına hakaret olarak almıyorlar bu kadının sayelerinde bunca ünlü olup bunca para kazanmasını? Kaç bin kişi bu şekilde ünlü olmaya uğraşıyor, onlar da çirkin değil, e o zamanbu estetikli sesi bok gibi olan kadının kazandığı milyonlar bana batıyor dediğimde şaşırmasın insanlar. Tamam amerika'nın mtv'nin insanlara doğru reklam ve hit olacağı belli şarkılar ile bize defalarca balon ünlüleri dayatmasına şahit olduk, yoksa bu miley cyrus lar bu selena gomez ler bu nicki minajlar uzaydan gelmedi. Ama gidip bu kadına dişi eminem demesinler, çok kaliteli demesinler. Nicki minaj ın günahı neydi o zaman???

Sakince yazamadım affedin.
http://41.media.tumblr.co...dg2g1uQP1tpec9xo1_500.png
ariana grande ve nicki minajla beraber 3 itici şarkıcı kadından biridir. j-lo ile birlikte bir klibi vardır ki iticiliği tavan yapmıştır benim için. öyle ki j-lo bile itici gelmiştir benim için sırf bu yüzden. poposu büyük diye insan ün yapar mı lan?
Favorim olan şarkıcı hatundur 92li olmasıda cabasıdır work, fancy, black widow favorilerim olup youtubeda en çok izlenen klipleridir.
Poposu sesi guzel kadindir.
her geçen gün kendisine ilggi çoğalea

allah belamı verebilir.
büyük göt.
Kendisini black widow şarkısı ile tanıdım. Ben öyle iri kalçalı kadınlardan hoşlanmıyom normalde ama abi bu ne dedim. Çok tatlı lan kız. severek izliyoruz ablamızı
Kelimeleri hızlı hızlı söyleyince hoş olan şarkıcı.
nick young'ın black mambası ile haşır neşir olan hatundur. artık fabrika ayarlarına dönmesi imkansızdır.
ilk olarak work klibiyle tanıştığım rapçi. zamanında annemle de izlemiştik klibi. şimdilerde yeni şarkılarını her duyuşumuzda tepkimiz: '' aa popo şarkısıııı'' . evet devasa.
Her güzelin bir kusuru olduğunun canlı kanıtı olan göğüssüz taş hatundur. Aga bildiğin göğüsler eriyip göte akmış o nedir öyle ya.
soy ismine bakip direk romanyali deyip yanildigim sarkici.