bugün

görsel
Asıl adı Amethyst Amelia Kelly olan avustralyalı şarkıcı. Ciddi anlamda da hoş ve çekici bir bayan.
Bu kadın hakkında nefret dolu bir entry girmemek için kendimi durduracağım ve sakince yazacağım. Kadın bildiğin çirkin, kalçaları desen bizim mervede de var o kalçadan. Tamam amerikalılar o koca basenle karışmış göte aşina değiller ama yıllarca baseninden koca götünden dert yandığınız türk kızlarına yazık değil mi beyler? Yüzü estetik akıyor, ama bunu önemsemeyip beğenebilir insanlar. Hatta güzellik göreceli olduğu için ben çok yanılıyor olabilirim bu kadın gerçekten güzel olabilir. Ama sesi iğrenç! Ben avustralya'dan kalkıp amerika'ya ünlü olmaya gidecek olsam ya kendim lan bi dakka, benim sesim bok gibi ama diyip dururdum ya da etrafımdakiler durdururdu. E şarkılarını da kendi yazmıyor? Hadi bu kadın dünya güzeli olduğu için ilgi çekmiş olsun, o canlı performanslarını dinleyenler hiç mi beyinlerine ve kulaklarına hakaret olarak almıyorlar bu kadının sayelerinde bunca ünlü olup bunca para kazanmasını? Kaç bin kişi bu şekilde ünlü olmaya uğraşıyor, onlar da çirkin değil, e o zamanbu estetikli sesi bok gibi olan kadının kazandığı milyonlar bana batıyor dediğimde şaşırmasın insanlar. Tamam amerika'nın mtv'nin insanlara doğru reklam ve hit olacağı belli şarkılar ile bize defalarca balon ünlüleri dayatmasına şahit olduk, yoksa bu miley cyrus lar bu selena gomez ler bu nicki minajlar uzaydan gelmedi. Ama gidip bu kadına dişi eminem demesinler, çok kaliteli demesinler. Nicki minaj ın günahı neydi o zaman???

Sakince yazamadım affedin.
Allah sonra bir kadın daha yarattı adını iggy koydu.

sabahtan akşama kadar başımın içinde hip hop hap hup pup söyleyebilir.
Bir silikon guzeli.
kasa çok sağlam lan.
Her güzelin bir kusuru olduğunun canlı kanıtı olan göğüssüz taş hatundur. Aga bildiğin göğüsler eriyip göte akmış o nedir öyle ya.
work şarkısıyla takdirimi kazanmış mükemmel rapper.

ayrıca: dudakları çok güzel.
Göt reis.
Ama ben jlo'ycuyum. Kadındaki göt tam patentlik. Al bunu tanrıya ezberlet.
nicki minaj + paris hilton + Rachetry = iggy Azalea.
Yaptigi harika işlere rağmen mutevazi buldugum hatun kişi.
bu kadında ki göt kimsede yok.
Kendisine ve şarkılarına ayrı bir sempatim duyarım. Aynı zamanda en sevdiğim bayan şarkıcıdır.
Nicki minaj'ın Avustralyalı ve beyaz versiyonu.
"work" şarkısını dinlediğim, bacak ve popo itibariyle güzel bi ablamızdır, yüzü de oldukça tatlıdır. Kıskanmanın anlamı yok kızlar.
boyu kısa olsa hayata popo olarak gözlerini açacakmış az daha.