bugün

alternatif haber başlıkları:

"ingilzler doludizgin"
"çıldırmış olmalı"
"bu bir mucize"

biz de hala santraller kurmaya çalışalım bilimsel çalışmalar yapmak yerine der; toplumsal mesajımı da verir giderim...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25296290/
(bkz: zihni sinir)
(bkz: edidrarson)

elektriği bulan kişi ile şimdiki kaynağını birleştirdim;

edidrarson

(bunu tesla'nın intikamı için yaptım)

kw kw kw tesla kw kw kw

(bkz: kilowat)
bizim laiklik elden gitmesinde siktir et idrarı.
heyecan vermemesi gereken haberdir. nitekim bilimde önemli olan buluş yapmak değil, o buluşu halka benimsetip kısa zamanda uygulamaya geçirmektir. bizim ülkemizde şundan bundan çalışan arabalar üretiliyor üretildi de. e hani nerede reklam? hani bunu kullanan insan? bazen artık bilimin de ranta oynadığına inanasım geliyor. ilk biz bulduk bizim çükümüz daha büyük hesabı. diyeceğim o ki ingilizler bu buluşu hayata geçirmedikçe o kadar övgüyü hak etmemeliler. görelim orada burada idrarını stoklayan ve bunu elektrik için kullanacak ya da kullandıracak bilinçli bir toplum, o zaman biz de bravo diyelim. yoksa ben de şimdi osuruğumdan hava yastığı için yararlanılacak birşey geliştirsem oturduğum yerden, bu ulusal bir bilince gebe olmadıkça nice buluştur.
bir nevi "kansere çözüm bulundu" tarzı gördüğümüz haberlerin bir başka versiyonudur aslında. bir boka yarayamayacak olduğunu düşünsem de; adamların alternatif yollar bulmak için çabalamalarını takdir ediyorum.
Adamlar yapmış abi diyebileceğimiz başarıdır.
(bkz: biri onları durdursun)
bir başka açıdan herkesin kendi elektirğini üretmesi denilebilir. berekettir bereket.
adama elektrik verince idrar çıkıyorsa sağlamasını yapmak demektir.
hah! o da bişey mi?

ben idrardan direk ingiliz ürettim.

evde saklıyorum. allahın izni ile 2022' dünya kupasına ilk yerli- yabancı forvet ile çıkacağız.
türkiyede olsa pisuvara baraj altyapısı kurularak gerçekleşecek hadisedir.
entrikalardan vakit bulup bilime katkıda bulunan ingilizlerdir.
bebeğine "sakın çiş yapma!" diyen ebeveynlerin, "hadi çocuuum yap bi çişini de, diziyi elektrik kesilmeden izleyeyim." demesine sebep olacak übersonic adamlardır.
(bkz: yumurtaya can veren rabbim)
türklerin osuruktan ateş elde etmesinden daha iyi değildir.
kafası çalışan adamlardır da usta bunun fikri nerden nasıl kimden çıktı merak etmiyor değilim. tesadüfen de bulunmuş olamaz ki.
görsel
dışkıdan pil ne zaman yapılacak diye düşündüren buluştur .

haberde geçen bu cümle anlaşılamamıştır .

--spoiler--
Ekip idrarı Mikrobik Yakıt Hücreleri'ne yakıt olarak kullanıp .
--spoiler--
sidiğimizi bile satabileceğimiz anlamına gelir bu.
idrarımızla ingiltereyi yıkarız kampanyasına büyük ilgi gösteren ingilizlerdir.