bugün

Şöyle ki 2-3 gün evvel Uzun Bir süre mastürbasyon yaptım Biraz penisime masaj yaptım Ama istemli bir şekilde ejekülasyon gerçekleştirmedim Ve testislerim de Ağırmaya başladı Hemen lavaboya gidip idrarımı boşalttım Ama idrar biraz tuhaftı Sanki meni ile karışmış Gibiydi... Konuya hakim Yazarlardan bilgi rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim.

Edit : lütfedip Güzel ve olumlu bir şekilde Cevap veren yazar dostlarım çok sağolun Hepinize teşekkür ediyorum Bir de Bir abimiz işin fetvasını da mantıklı biçimde yazmış Sağolsun ona ayriyeten teşekkür ederim...
Uludağ sözlük resmen ahmak yuvası Şurda Tıbbi ve biyolojik bir konu sordum çomarlar ve yobazlar eksilemiş Millet troll zannetti sanırım... Benim önceki yazarlığımda da bu yazarlığımda da trollük ile işim olmadı Yazıklar olsun !
idrar biraz tuhaftı sanki meni ile karışmış gibiydi...

sanada çok saçma gelmiyor mu?

saçma çünkü.
Daha önce mastürbasyon yapılmışsa; içeride kalan meni idrarla beraber çıkabilir.
Ama ikisinin aynı anda çıkması ihtimali yok.
Birisi üreme sisteminin ürünü, diğeri boşaltım sisteminin atığı.
justın tımberlake ve mila kunis in başrollerini oynadığı ''arkadaştan öte'' filminde justın tımberlake ın cevapladığı sorudur.

''iki şeritli bir otobanı tek şerite sıkıştırmak gibi'.

t: 3 farklı salgı türü vardır idrarın haricinde. mezi meni ve vedi. zannımca senden çıkan vediydi. mastürbasyon sonrası dediğin için mezi de olabilir. çok kafana takma bişi olmaz.
babasının idrarıyla menisini karıştığı kesin.

malzeme kötü olmuş.
bosalmadim demiyorda ejekulasyon gerceklestirmedim diyor. sanki ingiltere prensi pezevenk. hassiktir suradan.

bir sorunsal.