bugün

ya yıllar yılı tv de görmekten yıldığımız tipler bitiyor, arkalarından büyüyüp çocukları musallat oluyorlar. ido tatlıses nedir ya yok hülyanın kızı zehra, yok sibel canın kızı melisa ! amk bi bitmedinizin canlı örnekleri, bitmiyorlar. kabus gibi.
gittikçe kaşlarını incelten çocuk.
Babasını kalpten öldürecek insan tipi.

Adam mermiye kafa attı ölmedi, ido kalbi zorluyor.
Kaşlarının yüzde yetmişini aldırmış çakma sanatçıdır.
Adam diyor ki ayda 100 tl ile geçindiği olmuş ya ido olm bi git şurdan sen kim ayda 100 tl ile geçinmek kim farzet ki geçindin diyelim cep faturan babandan ev kiran babandan Arabanın mazotu babandan sen hangi kafayı yaşıyosun idoo kendine gel. Böyle bir açıklama yapmanın sebebi neydi ki..
iğrenç falan ama bu bile hayatını doyasıya yaşıyor. Yazık lan bize.
babasını severim.kendisini bilmem.nötürüm.
başkası adına utanmak eylemini bana sık sık yaşattıran bir yaşam formu.
Lan adamı hiç sevmem, ama bu son marifet şarkısı çok iyi, bu adam söylediği için dinlemiyorum. inşallah başka birisi söylerde dinlerim.
Dört şeritli otobanı, yol çalışmasıyla tek şeride düşüren zat.
pek sevip takip etmesem de, marifet isimli şarkısını beğendiğim şarkıcıdır.
1 trilyona ev almış.

http://www.haberturk.com/...6-ido-tatlisesin-yeni-evi
Türk çıtırlarıyla gününü gün eden yağız Kürt delikanlısı.
görsel
ismi ciddi manada sanayi yan ürünü gibi olan ibonun veliahtı. Valla ses falan bilmem ama kendi başarısı yoktur. Baba parası yiyen biridir gözümde.
Çok gıcık birisidir. Evet.
yine güzel bir bayanla aşk yaşıyormuş.

görsel

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
Baban lahmacun, kebap, çiğ köfte deviyken, sen git hamburger reklamında oyna.
Çıktığı kabı beğenmemek belki de, bilemedim.
Canım ister suşi yerim, canım ister lahmacun, çiğ köfte, bunun görgü ile, kültür ile, modernlikle bir ilgisi yok ki, ego ile ilgisi var.
Ibrahim tatlıses ile hiç ilgilenmiyorum, ido ile de, ama bu reklam hakikaten bana tuhaf geldi.
Para için dahi yapılmaz, ihtiyacı olduğunu hiç mi hiç sanmıyorum üstelik.
burada kendisini eleştirenlerin çoğu kendisi gibi bir veliaht olsa mafyacılık falan oynardı.

kendisi gayet mütevazi, gayet başarılı, ön yargıyı bir yana bıraktığınız zaman son derece kaliteli ve her şeyden önemlisi "özenli" işler yaptığını görebilirsiniz.

çok açık ifade edeyim, ibrahim tatlıses'ten çok hazzetmem. türkiye de kültüre negatif etki etmiş insanlardandır.

ama ido iyi ve yaptığı işe saygısı olan biri bence.
Bence hâlâ ergen takılmakta. Sebebi ise büyüyecek, erkekliğini hissedecek şeyler yaşamaması. Düşünsene okula her gün 2 korumayla gidiyorsun. Kimse sana sataşmadığı gibi arkadaşta olmak istemiyor ve ilgiye aç bir zengin çocuğu daha var oluyor. Oda her zengin çocuğu gibi mutluluğu uyuşturucularda arıyor.
ibrahim tatlıses'e göre daha kültürlü ve beyefendi biridir. bunda derya tuna'nın oğlu olmasının payı büyük. yine de bu tiple fıstık gibi kızları tavlamasının en büyük sebeplerinden birisi ibrahim tatlıses'tir.
--spoiler--
i stanbul
d eniz
o tobüsü .
--spoiler--

--spoiler--
i bo
d erya
o rtakligi.
--spoiler--

sdasdasldasldldasd.
Gerçek bir mizah ustası.