bugün

3 tane yapın adları da deniz,yusuf,hüseyin olsun. (bkz: onlar gibi üç çocuk ister misin)
Hayat standartlarını yuksek tutabiliyorsan en az 3 4 tane yaslaninca insanin iyi kotu oglu kizi olmasi iyi hissettirir heralde.
5 ya da 8 arasıdır. Çokluk iyidir. Ama kadinin durumu da göz önunde bulundurulmali. Yapamayacaksa o kadar yapilmayabilir.
Şahsımca 3 tür.
ama yine de 2 düşünüyorum.
yalnızca 1
Durumun varsa en az 3 4.
Biz 2 çocuğuz , candostum 4 kişi.
Onlara gidip geldikten sonra bizim ev hep çok boş gelir, sürekli bi eğlence kavga gürültü var onlarda kudururduk sürekli ama eve gelince kardeşim tek başına bir şeylerle uğraşırdı üzülürdüm.
Çocuk açısındanda anne baba tarafından da çok çocuk iyidir.
Ailenin gelir ve eğitim durumuna göre değişkenlik gösterebilecek sayıdır.
Çok zengin olup yobazın önde gideni de 3-4 çocuk yapmasın yani bence zira oksijen israfı oluyor.
Hayat standartlarını yuksek tutabiliyorsan en az 3 4 tane yaslaninca insanin iyi kotu oglu kizi olmasi iyi hissettirir heralde.
7 dir 4 erkek 3 kız olmalıdır.
Nasiptir.
yazıyla bir rakamla da 1.
2 çocuk idealdir bir kız bir oğlan.
Yüreğiniz, koşullarınız, bedensel ve duygusal gücünüz ne kadar güçlüyse, en ideal çocuk sayısı odur.
2 bilemedin 3.
görsel

ideal !!
1 yapacağınıza hiç yapmayın daha iyi. Kardeş nedir bilmez, paylaşmak nedir bilmez. Şımarıklığıyla sizi siker gık diyemezsiniz efenim.
* Fazlasına bakamıyorsunuz çünkü. Maddiyattan bahsetmiyorum.
Allah ne verdiyse.
2 erkek 2 kızdır.

çünkü; hem eşit hem de diğer iki hemcins birlikte takılırken diğeri yalnız kalmaz en azından.
2 dir. 3 olmasın tekte olmasın tek çocuğum kendimden biliyorum çok boktan duygu.
Bu yaştan sonra 1 bilemedin 2.
maddi durumunuz iyiyse eğer 4 5 çocuk iyidir, kalabalık aile candır hayatınıza anlam katar.ama durumunuz iyi değilse 4 5 tane çocuk yapıp o çocukları muhtaç hale getirmeye gerek yok.
0. bu kadar iş güç koşuşturma arasında çocuğa kim gerektiği gibi bakacak. ya da eve döndüğünde kalan son enerjini birilerini doyurmak temizlemek çalıştırmak cart curt için harcamak ne kadar gereklidir hiç bir fikrim yok.
Herkes bakabileceği kadar çocuk yapsın.Bakmaktan kastım ona sadece maddi olarak değil manevi olarakta yetebilmek.Sevgisiz, ilgisiz yetişen her çocuk toplum içinde kendine yer bulamayıp kaybolup gider.Zevkler doğrultusunda gelecegi düşünülmeden yapılan çocuklara yazık olur.
2 dir.

bense eger maddi olarak imkanlarım uygun olursa, çalışma süremi esneterek 3 istiyorum.