bugün

(bkz: 1 72)
bir cem yılmaz kadardır. Adamın arabaları yeter.
bacak kadar kızların uydurmasıdır.
kimin idealindeki boydur? sorusuyla aydınlığa kavuşması beklenen mevzudur. bu ideal boy itfaiyeci, polis vs. gibi meslekler için belirlenmişse 1.80'in altında olmamlıdır.*

eğer evlenmek isteyen kızın idealindeki boysa; desti izdivaç programında sipariş verirse aradığını bulabilir.
oğuzlar'ın kayı boyudur...
sevgilisinden 5 cm fazla.*
34 inch ic bacak boyu idealdir.
190 cm.
kadının boyunun 1.11 katı. *
benim boyum artı 10 santim. vallahi bak, en çok duyduğum laf 10 cm daha uzun olsaydın keşke. çok dertliyim sözlük çok.
2.80 hadi uzayın.
basketbol için ideal olan yao ming boyudur.
kızlar zaten uzun olmak zorunda hissetmedikleri için (ve kendilerini zaten çok uzun zannettikleri için rahatlıkla uzun erkek isteyebilirler.( ben uzunum boyum 1.65 diyen kız)
1.80 dir. 1.85 lere uzun derler buralarda. ama avrupaya giden bu 1.85 lik sırıklar orada orta boy olur.

edit: uzak doğuya gittiğinde yao ming olur orası da var.
edit2: ne orta milletmişiz lan biz.
bir seksen bir doksan arasıdır. ya da 15 cm 20 cm arasıdır. duruma göre değişir.*
1,75 - 1,80 arasıdır. türkiye standartlarında bayanların boy ortalaması 1,65 olduğundan daha fazlası risklidir.
1.80-1.85 arası.
1.80 - 1.87 arası en idealidir.
edit:kısa boylu erkekler bu durumdan hiç hoşnut değil heralde.
eğer mankenlik için aranan ideal ise en az 1.85 olandır. yok değil ise asgari 1.75 azami 1.85 kurtarır.

not: boyum 1.81
karşı cinsin, yani yavuklunun boyuna göre değişir. arada en fazla 5 cm olmasında (yani erkek tarafının 5 cm uzun) bir sakınca görülmemektedir.
birlikte olduğu kızdan 10 cm uzun erkek boyu idealdir. topuklu ayakkabı giyse bile uzun olmak lazım.
1.85 cm ile 1.90 cm arasında olan uzunluktur.
1.82'ye 1.70'dir...

Bizzat ölçtüm biçtim..
1.85'tir.
180 santimetre dir efendim ideal erkek boyu.