bugün

kedi aklının sınırlarını gösteren bir saptamadır.
iddaa oynayanların bilerek ve isteyerek harcadıkları paradır. sigara içmeye benzer.
büfeciye dükkan içinde götümüzü vermektense olması gereken eylemdir. ya paranı ya canını diyor adam, sense domal diyorsun bize, bu ne yaman çelişkidir kostok. atıl kurt hehehe.
Müslümandır çoğu.
iddaa da tutturamayanlarin bu baslik altinda toplanip entry girmesi olayi.
Gözlemlediğim kadarıyla bu oyundan para kazanan çok az kişi. Adamlar çok az bir para kazansa da daha fazlasını kazanma hırsıyla onu da kaybediyorlar. Bazıları bunun bilgi gerektirdiğini iddia etseler de bu konuda çok gereksiz bilgiler olduğunu gördüm. Haritada dahil gösteremeyeceği bir ülkenin ikinci üçüncü liglerindeki takımların birbirine karşı durumları hakkında rastgele yaptığı sayılarla para kazanmaya çalışıyor. Tabiki bu da dünya üzerinde büyük bir para sirkülasyonunu beraberinde getiriyor. Kara paranın aklanma yollarından biri. Özellikle dini, milli konularda ahkam kesen tiplerin bir de oynadığı şans oyunlarla vaaz vermeye devam ediyorlar.

Gelir durumu iyiyse beni ilgilendirmez ama gelir seviyesi yerlerde gezen, ağzı açlıktan kokan, üstü başı perişan tiplerin bir de aldığı borçla bu oyunu oynamaları ne kadar seviyesiz olduklarını gösteriyor.
Dogru tespittir efendim. Ben gerekli tum olasiliklari hesapladim. Para kazanmak imkansiz, matematik oyle diyor.
Öncelikle belirteyim.hayatimda bir kere bile iddia oynamadım.

Şans oyunu olduğunu söylesem yok bu bilim aynı ganyan gibi diyecekler çıkacak o nedenle demiyorum.

Hepimiz kaçacak bir şey arıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar