bugün

(bkz: yağlı urgana özlem 2)
nasılsa af var deyip rahat rahat ırza geçen insanları durdurmak istiyorsunuz eyvallah da tecavüzcülerin af kapsamına girmedikleri halde aftan medet umduklarını sanmanız nasıl bi güdülenmedir, telkindir anlayabiliyorum. her kim ki tecavüz suçundan hüküm giymişlerin affedilmeleri konusunda bi laf eder, bilin ki onlar sadece kendilerine paket olarak sunulmuş fikirlere sahip kesimdendir*.
bugün ki erzincan'daki hain saldırıdan sonra şiddetle geri istediğim kampanyadır. bit yavrularını yakmaktan başka çare yok bu ülkede.
desteklediğim kampanyadır, dün itibariyle çek bir arkadaşımın da idam cezasının geri gelmesini isteyen o kadar çok insan var ki avrupada demesi ile de şaşırdığım durumdur. Avrupalılar da idamı istiyorsa kim istemiyor da uyum yasalarına uyduruyor bizi dediğimdir. ayrıca insan hakları insanlar için geçerli bir durumdur.
şeriat temelinde yükselen bir kampanyadır.
duygusaldır ve güzeldir bu kampanya. ama derim ki ''götü yiyip uygulayabilecek bir iktidar gelsindir önce!''.
allahin verdigi cani bir tek allah alir. idam cezasi yerine agir cezalarin omur boyu olmasi, afdan yararlanmamalarini sagliyacak bir kampanya hazirlanmasini hatirlatan entrydir.
(bkz: #3432403) ve (bkz: #3797939)
(bkz: alexandre sallandır)
kimin için uygulanacağı meçhul kapmaca. ne yani dağda yakalayıp şehirde idam mı edeceksiniz. ben bugüne kadar teslim ol çağrısına uyanını görmedim, hadi uydu diyelim ne diyeceksiniz idam için teslim ol! zaten çatışmada, operasyonda öldürebildiğiniz ölüyor, sitende de bir güzel yayınlıyorsun. ölüm çeşidi mi takıldı kafana, yoksa meclistekileri mi idam edeceksiniz ona göre destek verelim.
idam geri gelmeli tabiki abd kendi işine geldiğinde idam ediyor, sıra bize geldimi hoopp öldüremezsin.. onlar bizm cnaımızı neden alıyorlar peki?

buna benzer bir durum için chp li milletvekili sayın artımanın bir çalışaması vardı, imza kampanyasının belirli bir sayıya ulaşması gerekiyordu, direk o linki bulamadım ama bu bilgiye ulaşabildiğim bir sayfa buldum, buyrun,

http://www.frmcuk.com/chp...ecavuzu-isyani-t3502.html
desteklemenin faşistlik olduğu kampanya. yani öyle diyor bir takım insancıllar. adamın sülalesinde bilmem kaç tane tecavüzcü, bilmem kaçtane terörist, bilmem kaç tane gaspçı vs. olunca desteklemez tabi.

neden bu idamı istemeyen insanların hepsi kürt arkadaş , birisi mantıklı bir açıklamasını yapsın lan bana. bu topluma her türlü kötülüğü isteyen, pkk yı açık açık destekleyen bir takım adamlar idamı istemiyor ise; bu iyi bir şey o zaman, idamın geri gelmesi şarttır. bu kadar basit.
idam gerı gelsın yaa..
mılyonlarca ınsanın gozunun ıcıne bakarak masum canlara acımadan kıyan ve yaptıkları yetmezmıs gıbı mukafatlandırılarak ımralıda padısah hayatı suren serefsızle baslanırsa ve tecavuzcusu gaspcısı darpcısı derken zaten ulke pisliklerden temızlenır.
idam cezası dünyada binlerrrrrce yıldır uygulanıyor. günümüzde birçok ülke yasakladı ama hâlâ bu cezayı uygulayan ülkeler var, misal amerika birleşik devletleri. neyse demem o ki, bu ceza bi s.ke derman olsaydı bugüne kadar olurdu. dünyayı insan öldürerek düzeltmek mümkün olsaydı dünya şimdiye cillop gibi cıncık gibi bir yer olurdu merak etmeyin

tanım: rasyonel olmayan bir kampanya.
paramla ... çoçuğu beslemek istemiyorum diyenlerin katıldığı kampanya.
düşünmeden imzayı basacağım kampanya. memleketimizde hakedenler o kadar çok artmıştır ki artık idam cezasız geçen her saniye kayıptır.
ahlak sorunu tavan yapmış bir ülkede kaldırılmış olması zaten saçma olan ceza sistemine; bir de ahlaksızların salıverilmesiyle oluşan feryattır.
zira on yedi aylık bir bebeğe tecavüz edebilen nefis, bir kaç senede nasıl terbiye olacaktır da insan içine karışacaktır? gibi sorulara cevap bulunamamasının kampanyasıdır.
açılışının apo itiyle yapılması gereken idamın geri getirilmesi için yapılan kampanyadır.
Düşünce özgürlüğü varsa gerçekten bu ülkede, sonuna kadar destekleyeceğim kampanyadır. Hatta sırf bu iddia ile gelen partiye oyumu verebilirim. idam çok sorunu çözer.
desteklemediğim kampanyadır. nedeni basit; cezası idam olan suç başka birinin üstüne atıldığı vakit telafisi olmayan bir hata yapılmış olacaktır. hali hazırda varolan cezaların doğru düzgün uygulanması ve ağır suçlara verilen 3-5 ay hapis gibi komik cezaların düzeltilmesi kâfidir.
intikam için öldüreni öldürür devlet, intikam için!

(bkz: idam cezası olmayan bir ülkede yaşamanın gurur verici olması)
her ne kadar gönülden istesem de, bu girişimin suçtan arınmayı değil, hep beraber suçlu bir toplum olmayı sağlıyacagından destekleyemediğim kampanya.
hakkıyla uygulandığı takdirde destekleyeceğim kampanya. ama öyle halatla falan sallandırmak gibi barbarca yöntemlerden ziyade teknolojinin nimetlerinden faydalanarak gerçekleştirmek lazım infazları. insan öldürene, vergi kaçırana, terör örgütü kurup yönetim binlerce genci dağa çıkarana, destek olanlara, başka ülkeler adına ajanlık yapanlara bas iğneyi gebersin gitsin. hala imralı'daki caniyi yemeklerini kontrol ederek besliyoruz birilerinin menfaati için.
Canı gönülden desteklenecek kampanyadır.
altına imzamı atacağım kampanya. tamam insan canı değerlidir ama en azından vatan hainleri, tecavüzcüler ve katiller ile sınırlandırılan bir idam kanunu çıkmalı.