Abberline nickli yazarla olan bağı merak edilen yazar. Bir bağı olmadığını söyledim mesaj atanlara ama gelen mesajlar hep tersi yöndeydi.
kendisine diğer yazarlara göre iyi davranıp şakalaştığım için kendini benden uzak tutmayı seçen yazar. ulan çok da önemli sanki yaşıyoruz diktirip gideceğiz. ölene kadar sözlükte değiliz ya.

bazen insanlar beni yanlış anlıyor ama çoğundan daha karakterliyim bunu bilmiyorlar. yapacak bir şey yok. icardi silinsin o zaman. robocop da silinsin. 1000 tane site var amk birinde deşarj oluruz herhalde.
Donuz listesindeki köftelerin saldırılarına devam edebileceğini, bu saldırıları artık önemsemek için bir sebep olmadığını düşünüp şimdilik izin isteyen yazar. Kötü insanları iplememe gösterisine daha sonra devam ederiz. iyi saldırılar köftelerim. Hadi öptüm. Mucuk.
donuz listesindeki köfteleri umursamadan yazmaya devam eden yazar. cidden iyi geldi bu.
her gün haksız biçimde donuz listesindeki köfteler tarafından ısrarla, inatla, şımarıkça tahrik ve alaya uğramasına rağmen bundan sonra kesin olarak herhangi bir biçimde yanıt vermeyecek olan yazar.
çünkü ne iyi niyetimi hak ediyorsunuz ne de saygımı ve zamanımı. artık cevap falan yok size.
şunu da belirteyim, şayet şahsımın ve ailemin haysiyetini kıracak bir şeyle karşılaşırsam yasal yollara başvururum. ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim. sabır, sabır denedim ama sıktı artık. gerek yok.
bir daha görüşmemek üzere, hoşçakalın. artık sadece sevdiğim sözlük yazarlarının yazdıklarını göreceğim. görünür olsa da görmeyeceklerim olacak. bunu da bilin.
elveda !
up up up swh...
şatosunun zindanında hapsettiği seri katilleri dövdükten sonra geniş ve heykelle dolu bahçesinde klasik müzik, tercihen beethoven, dinleyerek yürüyüş yapacak olan yazar. belki gece vakti kasabaya iner, 25 yaşında güzel bir kızla sevişip geri dönerim. ama henüz ne içeceğime kesin olarak karar vermedim. herkese iyi geceler...
sürekli kimi donuzladığını ve sürekli nick6nı uplattığı için donuz listeme giren yazar.
saygılarımı sunarım.*
Aynen kardeşim tek sorun motorunun olmaması. Yoksa tüm kızlar sana hasta olurdu. Ahahaha.
(bkz: adam)