bugün

Oynadığı dizinin içine eden arkadaşımızdır. Özellikle aksiyon ve trip olma sahnelerinde bolca çuvallamakta, ya da yönetmen ne diyorsa onu yapmaktadır.
Yönetmeni mi yoksa kendisi mi kelektir bilinmez ama aksiyon sahnelerinde bizi bolca güldürmektedir. Çok bol mu anime izlemiştir bilinmez kişidir.
karizma bakış atacağım diye fazlasıyla kasan gereksiz oyuncu.
yeni başlayan keskin bıçak adlı dizide analar ne tipler doğuruyor dedirten yiğit.
kaç/göz, boy/pos herşey tas tamam maşallah.

edit: izlenmediği için keskin bıçak yayından kaldırılmış. yeni karadağlar brothers dan en büyük kardeştir.
eski basketbolcuymuş. o boy, o omuzlar bir açıklaması vardı elbet.
karadağlar'da gül ali rolünde de döktüren şahsiyet.
fakat tuğba ekinci ile yazın deniz kenarında "birlikte rahatlıyoruz" diye açıklama yapmasına mana veremedim valla. *

(bkz: hey maşallah) demek zorundayım uludağcılar valla.
ilk olarak "pars narkoterör" adlı osman sınav dizisi ile tanıdığımız oyuncu. karadağlar dizisindeki rolü ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor...
Karadağlar dizisinin Gül Ali'si
karadağlar ı seyretme sebebi. pazartesi ezel seyreden bünyeye yiğit özşener'e rağmen satarım abi dedirtti ya bu kadar olur diyorum.
bir de adam' a dizide ki adı da yakışmış kendisi gül gibi adam zira.*
(bkz: gül ali)
ağız yapısında daha doğrusu gülünce dişlerindeki ayrıklıktan ötürü bir sıkıntı olduğu için ağızını özenle kameradan uzak tuttukları şahıs sanki. zira, o anda karizma eksi on'a düşüyor. *
mematinin törpülenmişi. memati değil miydi diğeri miydi yoksa?
on üzerinden on verilebilecek yakışıklı insan.

tuğba ekinci ile görüntülendiklerinde t. ekinci "birlikte rahatlıyoruz" demişti.
fetih 1543 filminde rol alan başarılı oyuncudur.
nasıl yazılmamış ilginç.

(bkz: taş)
yeni sezonda ekrana gelecek olan iffet dizisinde rol alan oyuncudur.
bir çağatay ulusoy değil.
izmitlidir.
adam özhakiki yakışıklılık abidesi. bi'biscolata yedirilesi, bir içim kaynak suyu adeta.*
memleketi güzel adam.

(bkz: izmit)

ayrıca iffet dizisinde, tecavüzcü taksici rolüne de "ne gerek var abi yaa" demek istiyorum varlığına ve birliğine.
gül ali rolüyle beğenimi kazanmış yetenekli oyuncu.
o dev omuzlarında yaşlanmak istenen adamdır.
beğenilesidir, tip bakımından.
farklı bir çekiciliğinin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
iffet dizisine yakıştığını düşündüğüm oyuncu. adamda ciddi manada tecavüzcü tipi var.
bacakları o vücuda göre kısa gibi. *
saçları ve sakalları uzunken adeta yerli wolverine dir. bacaklarının biraz kısa olduğu düşüncesine katılmakla birlikte gözleri ve dişleri de bir o kadar etkileyicidir.
tanrının erkek yaratmadaki son tez çalışmasıdır. Bir süre kendisiyle aynı dizide oynadım. O nedir be arkadaş.
adam gibi adam. Özellikle iffet dizisinden sonra ruyalarımı süslemeye başladı kendisi. *