bugün

http://kelebekgaleri.hurr...5295&p=1&rid=2368

yaptığı yada yaptırdığı olaylardan bazıları.
sevmiyorum kendisini lakin akşamıma aksiyon katmasına minnettar kaldım.

(bkz: ölse de yatsak)
sol tarafı felç olucakmış... hayati tehlikeyi atlaşmıs ve % 50 den fazla bir oranla beyin hasar almış ve felç kalacakmış.
kral tv genel yayın yönetmeni mehmet akbay tarafından son dk açıklaması yapılıyor. dediğine göre;
"sol tarafı felç kalabilir" imiş...
ölmüş ama durumu iyiymiş.
böyle bir şekilde suikastle saldırıya ugrayan bir sanatçıya sevilnmesini görmek ciddi anlamda cok üzmüştür beni. seversiniz sevmezsiniz bu yapılan asla kabul edilecek bir şey degildir, bir insanın ölmesini istemek beklemek hele ki bu şekilde bir suikasti tasvip etmek tarafımca tarifini bile yapamadığım tırnak içinde "şey" dir.
geri dönsün aramiza.
kalan beyninin %50side gitmiş. yüzde kaç beyni kaldı acaba.
zamanında çok kişinin canını yakmış, onun bunun ayağına sıktırmış, yapık saçlı, doğmadan bıyıklı, lahmacun seven bir insan.

eee? bu özellikler, can çekişen bir adamla dalga geçme hakkı mı veriyor size? hadi kendimi de katayım; bize?
saatlerdir şuraya yazılıp çizilenlere bakıyorum. adeta ibrahim tatlısesle dalga geçme konusunda herkes bir yarış içinde.
bu kadar mı insanlıktan çıktınız olum siz? bu amına koduğumun sanal ortamı insanı elbet ruhsuzlaştırır da, bu kadar mı ruhsuzlaştırır. ne yiyip ne içiyorsunuz da böyle oluyorsunuz?

yarının beğenilen istatistiklerinde 'durumu belirsizliğini koruyormuş, kurşun hala beynini arıyormuş ehe ehe ehe' şeklindeki entrylere bakıp bakıp kendimizle gurur mu duymalıyız?
facebook profillerinde kendi boş kafasını kesip, yerine kocaman bir ibrahim tatlıses kafası monte eden bir yığın geri zekalıdan mı ibaretiz millet olarak?

yahu her kim olursa olsun, kan düşmanın olsun isterse, adam ölüm döşeğinde, bu ne kepazeliktir, bu ne aymazlıktır arkadaş.
şu manzaraya bak... bir insanın karşısına geçip iki lafı bir araya getiremeyecek yüzlerce sığır bir araya gelmiş, öyle ya da böyle, bir şekilde ölmek üzere olan herhangi bir insan, ama sonuçta insan olan biri hakkında gerzekçe espriler türetmeye çalışıyor..

ibrahim tatlıses ölünce lahmacun dağıtılması
ibrahim tatlıses'i vuran kurşun
bıyık ölümü gerçekleşmiş ehe ehe
kim vurduya gitmek
sen herkesi vurdun şimdi de sen vurul ibo
ibrahim tatlıses'in ölümü için ne dediler
ibrahim tatlıses'in beyin yerine beyincik sahibi olması
beyincik nedir nasıl vurulur

ciddi anlamda acilen beyincik nakline ihtiyacı olan birtakım gerzeklerin saçmalıkları.
tamamen sürü psikolojisiyle, sözlüğün o saçma etkisiyle yapılmış andavallıklar... söyleyecek söz bulamıyorum, allah kimseyi sizin dilinize düşürmesin oğlum, gerçekten şu an bu sözlükten nefret ediyorum. insanlığını yitirmiş insanlarla dolu. baksan görsen, birçoğu daha sabi sübyandır.. ama işte gelmiş burda yazarcılık oynuyor. bir de ekşi sözlük'e laf edilir, vay şöyleler de, vay böyleler de... neyse, ekşisi ulusu, alayı aynılaşmış bence. herkeste bir 'madem sözlük yazarıyım, neden ruhsuz olmuyorum, neden en piç tavırımı takınıp, ölüsünü dirisini, her gün birisini sikmiyorum ki?' havası...

tekrar ediyorum, allah kimseyi sizin dilinize düşürmesin. ve sizin için de diliyorum ki, umarım o adamın başına gelen sizin de başınıza gelmez. ulan artık sinirden çocukça şeyler söylemeye başladım...

evet ibrahim tatlıses mafyadır, kendisi de zamanında çok kişiyi vurdurmuştur. bitim kadar sevmem. e ama bu nedir arkadaş ya... kim olursa olsun, ne yapmış olursa olsun, ölmek üzere olan bir insandan bahsediyoruz, bu kadar da alçalmayın.

sevmiyorsan, 'ne duam, ne de bedduam arkadaş, allah bildiği gibi yapsın' deyip çektir ol git, ne diye ruhsuzluğunu aleme reklam ediyorsun, ne diye insanlıktan çıktığını kanıtlamak istercesine, o yetersiz beynine rağmen kendini zorluyorsun arkadaşım?

erdem denen bir şey vardı bir zamanlar...

(bkz: erdem)
her şeye rağmen devrilmemiştir imparator, devrilememiştir.
bukadar güzel sesi olup, hüzünlğ şarkılarda ağlayan ama bir okadar da gaddar kişilik. herşeye rağmen inşallah ayağa kalkar.
doktorun anlattığından anladığım kadarıyla ölmez de sağ kalırsa* yaşamının kalanını yüksek olasılıkla bitki, daha düşük olasılıklaysa felçli olarak geçirecek.

açıkçası yaptığı onca şeyden, öldürttüğü-yaralattığı onca kişiden, pkk'ya verdiği haraçlardan ve, özel hayatın gizliliği ilkesi nedeniyle, burada sayamayacağım daha pek çok şeyden başına geleni fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum. şanlıurfa'da onlarca kişi önünde klanından kimselere öldürttüğü adamla ilgili davadaki çok inandırıcı(!) "vurun demedim durun dedim" lafı bile sevmemek için yeter.

son dakika: gelen salığa göre kuzey ırak'taki yatırımlarında çıkan sorunlardan ötürü ortakları vurdurmuş. eee, keser döner sap döner, pkk-talabani-barzani üçlüsüne verdiğin paralarla alınan mermiler kafana sıkılır.

son dakika-2: korumaları, ekmek parası için hastanenin önünde bekleşen habercilere tekme tokat dalmışlar.

not: keşke hep bonus saçlı maganda türkücü olarak kalsaydı da ne vurulsaydı ne de biz bir insanın felâketine "su testisi" muhabbeti yapsaydık.
kalleşçe bir saldırıya uğrayan, kafasına bir mermi isabet eden ve felç kalma ihtimali oldukça yüksek olan türkücü.

ibrahim tatlıses in kalleşçe vurulduğu bir ortamda,
üzülmek için bir neden arayan yazarlara şaşıyorum.

zira benim ülkemde bir insanı pusuya düşürüp; uzun namlulu silahlarla çapraz ateşe alan kalleşlerin varlığı üzülmeme tek neden olsa bile, üzülürüm.

ibrahim tatlıses ilkokul mezunu bile değil, buna rağmen kazandığı paraları işe yatırarak yanında onlarca insan çalıştırması ve onlara ekmek vermesi nedeniyle üzülürüm.

belki son yüz yıl içinde ülkemize gelen en iyi ses ve yorumcu olmasından dolayı üzülürüm. belki bu ülkeye böyle bir ses bir daha gelmeyecek olmasından dolayı üzülürüm.

insan olmak: bir ananın karnından çıkıp dünyaya gelmekle başlıyor.
sonrasında insanlığın bir adım ötesi:
adam gibi adam, kadın gibi kadın olmaktır.
herkes insan, apo, hitler, peygamber, ibrahim tatlıses, tayyip erdoğan, köşedeki dilenci, gece herkesin uyuduğu anı bekleyen hırsız, güzel giyimli ağzı laf yapan dolandırıcı, katiller vb.

haydi diyelim ibrahim tatlıses özel hayatında ve ekranlarda gördüğümüz kadarıyla adam olamamış, peki onun vurulmasına sevinenler adam olmuş mu?

ibrahim tatlıses i kısaca tanımla derseniz: gülen ayva, ağlayan nar.

allah acil şifalar versin...
her fırsatta kürt faşistliğini yapan, ayrımcılıkları körükleyen, mafya ile içli dışlı olan ve gün itibariyle vurulan şahıs. gram üzülmedim desem yeridir.
NE OLURSA OLSUN iNSANLIK NAMINA BÜYÜK GEÇMiŞ OLSUN DEDiĞiM iNSANDIR. OLAYIN SEBEBi TABi ÇOK FARKLI FARKLI YANSIYACAKTIR. YA DA BENiM TATLISES DENiLEN ADAMI SEViP SEVMEMEM DE HiÇBiR ŞEYi DEĞiŞTiRMEYECEKTiR. O SEBEPLE ALLAH KiMSENiN BAŞINA VERMESiN VE TEKRAR BÜYÜK GEÇMiŞ OLSUN KENDiSiNE. OLAYI TAŞAK MALZEMESi YAPAN AKILDAN YOKSUN ZEVATA DA SEVGiLERiMi iLETiYORUM A.Q.!
yaşamı seçmesi durumunda, ölmüşten beter olacaktır.
kafası kırık bir şekilde yaşamını devam eder artık.
silahlı saldırıya uğramış kürt şarkıcı.
beyni parçalanmış, etrafa dağılmıştır. saldırı sonrasında beyin hasarına bağlı olarak ciddi iq düşüşü bekliyoruz. beyin yetmezliği de görülebilir.
kaşların arasına dom dom kurşunu değmiştir. su testisi su yolunda kırılır.
ister kurtulsun ister kurtulmasın. şu andan itibaren bitmiş bir şarkıcıdır.
bunun urfa'da esnafın tekini kurşunlayıp öldürerek delikanlılık yapan muhterem yeğeni(fevzi tatlı) 3-4 sene önce "ibo bana sahip çıkmadı, halbuki ben onun için adam furdum" feryatlarıyla ortaya çıkmıştı. bak onu da dışarı salan o çok muhterem rahşan affıymış. yani ibo'nun vurulmasıyla dalga geçenlere böyle hayat memat meselesi bir işle dalga geçme cıvıklığını gösterdikleri için kızmıştım ama ibo'nun geçmişi de pek parlak...
son durumuyla ilgili bir şeyi açıklığa kavuşturalım.

ibrahim tatlıses gece 01:00 civarından beri sol tarafı felçli biridir. sağ frontal lobu parça parça olmuş. mermi girmiş. kafatasından kopan kemikler şarapnel olmuş. falan filan... sağ frontal lob bedenin sol yarısından sorumludur. beyinde kendisinden sorumlu bölge parçalandıktan sonra sol yarıdan hayır gelmesi milyonda bir olasılıktır.

gerçi ben canlı kalmasını da pek beklemiyorum. karnında kafatası kemiği saklanması falan maslak acıbadem hastanesi'nin "bakın biz neler yapabiliyoruz." demesinden başka bir şey değildir. bildiğiniz reklam yani.

tahminlerime göre yüzdelik dilime vurursak:

%90 - ölür.
%9,9 - yaşamını bitki olarak sürdürür.
%0,1 - yaşamını sol yanı felçli olarak sürdürür.
%0,0000000000000000000000001 - sağlığına kavuşur.*

düzeltme: sağ frontal lob bedenin sağından sorumludur yazmışız yanlışlıkla.
hakkında "etrafındaki kadınları dövdü, ölse üzülmem su testisi su yolunda kırılır" diyen arkadaşlara sesleniyorum; Ulan çevresindeki kadınları dövdü de size giren çıkan ne? gidin hastaneye sizin o sözünü ettiğini kadınların hemen hepsi şimdi kendini parçalayıp, yerden yere atıyorlardır ibrahim tatlıses için. Hayır o kadar namussuzca söylüyorsunuz ki bunu o zaman aynısı defne joy foster için söylendiğinde de gıkınızı çıkarmayacaksınız. ilker yasin solmaz eşinin arkasında durdu, ne onurlu ne şovalyece bir davranış, ama aynı sahiplenmeyi eski kocası kendini topuklarından vurduran derya tuna yapınca "zayıf kadın, güce tapar vs" bir fark var mı arada?
ne yalan söyleyeyim, dün sorsanız ölse üzülür müsün diye ''hayır, hatta sevinirim'' derdim. ama sevinemiyorum yaa, ne bileyim belki vurulduğu içindir.
(bkz: eden bulur)
kaç kişi vurdu/vurdurttu burada bilir misiniz?
kaç kişinin canını yaktı bilir misiniz?
kaç kişiyi dolandırdı bilir misiniz?
kaç kişiyi öldürdü bilir misiniz?

su testisi su yolunda kırılır der hıncal uluç.
işte, su testisi su yolunda kırıldı.

siz takdir-i ilahi nedir bilir misiniz?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar