bugün

vurulmasının ardından kaldırıldığı hastanenin önünden görüntüler DHA FEED kanalında yayınlanmaktadır an itibariyle.
bahsedildiği gibi uzun namlulularla kafasından vurulmuşsa yaşama olasılığı çok düşüktür, büyük ihtimal öte dünyaya gitmiştir.

kendisini sevmememe rağmen yine de üzüldüm, 80lerde 90ların başında beynimizi yediği hülya avşaları filmleri falan geldi aklıma, her devrin kendine göre güzelliklerindendi onlar beynimizi yese de.

ha bir de http://www.youtube.com/watch?v=8MNUw0I__t4 bu parçasını da severdim.

Allah günahlarını affeder mi bilmem artık orasını allah bilir, üzülsem de kimlerin kanına, kul hakkına girdiğini bilmediğim için hakkında dua etmeyeceğim adamdır.
(bkz: oxford un bir günlük yas ilan etmesi)
vurdulu kırdılı bir klibi daha, başrolde de silah var yine:

http://www.youtube.com/wa...ULXeUFSrPIPdKRYpPVaACqWYS
öldüğü haberini aldığımız türkücüdür.allah rahmet eylesin.çok şarkısını dinlemişizdir.bu bile ölsün gebersin amk demememizi gerektirir.*
aynı hastanede ve yan odada bulunan başka bir hastanın tweetlerinden durumu takip edebilirsiniz.
http://twitter.com/alisanalisan
kurşun saçlarında takılı kalmış. hala hayatta.
ölse sikimde olmaz ölmesede olmaz. şehitler verdiğimizde canlı yayında konser vermiştir kendisi. yıldız tilbeye ettiği hakaretlerden dolayı nefret ettiğim sanatçıdır. iki sevgilisinin topuğuna sıktırırsan biride gelir senin kafana sıkar böyle.

birde hiç anlamadığım ölmesin diye dua eden yazarlar görüyorum. acaba bu vatan için yada kanser gibi agır hasta olanlar içinde dua ettiler mi çok merak ediyorum.

yakın zamanda japonyada ölen binlerce insanın her biri bile ibrahim tatlısesten daha değerliydi benim için. zira onlar türkiye için zararları dokunmayan insanlardı. tatlıses mi ? hangi birini sayayım.
vicdan konusunda uzun uzun düşündürmüş isim. suçu, günahı ne olursa olsun, allah' ın verdiği canı alacak olan yine allahtır. biri bir başkasının canına kasıtta bulunursa, günah ve kötülük işlemiş olur. ibrahim tatlıses, başkalarının canına kasıtta bulundu ancak kendisinin yaptığı da, kendisine yapılan da günah ve kötülüktü.
bazıları ölümüne zil takıp oynayacak halde. madem öyle... sokağa çıkalım, önümüze gelen yankesici, hırsız, fortçu, ana avrat küfreden herkesi tekme tokat dövelim. ne de olsa suçlu değil mi?
Türk toplumunun büyük çoğunluğunun Aynası olan kişi. Gerek yaşam biçimi, Gerek egitimi, gerek bu egitim, bilgi seviyesine rağmen çok daha yüksek bilgi kültür isteyen işlere & sözlere umarsizca dalmasi, cahillikTen gelen müthiş özgüveni, gerek vandallığiyla ve bu Olumsuz özelliklerini düzeltmek için en ufak bir çaba göstermemesi, onu geçtim, üste bir de bu cahilligiyle övünmesiyle türk halkının ezici çoğunluğunun kendisini onda görebileceği kişidir. Aynadir.
dom dom kurşunundan çok acaba bu saldırı mafyanın işi mi? pkk nın mı? yoksa kişisel bir düşmanı mı yaptırdı diye merak ediyorum. bir de sağlık durumunu tabiki.
http://video.haberturk.co...im-tatlises-vuruldu/48813

vuruldu diye haber yapmak isteyen gazetecinin tartaklandığı videodur.
kesinlikle sevmedigim bir turkucu;
ama
bir insanin olumuyle alakali bir supheden medet uman ve mutluluk beyan eden bir canli insan olamaz!
pkk vurduysa eğer, vaktiyle şivan perver için düşünülen eylemin bu kişi üzerinde uygulanması olacaktır.
ortada çokça bilgi kirliliği var evet ama bence öldüyse bunu zaten basına bildirirlerdi, saklamanın bir alemi yok. ha ölmediyse neden saklıyorlar derseniz; ortada yarım kalmış bir iş var, öldürülemedi. ve yaralanmışsa hastanede savunmasız kalacaktır. bir de böyle düşünün...**
sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre şu an yanımda oturan adam. çiköfte yoğurmuş ama acısı fazla olmuş yiyemedim.
sayfa sayfa entry'den, başlıktan sonra ölmek zorundadır. insanların hevesini, umudunu kırmaya hakkı yoktur.
ek: lan ne garip adamlarsınız ya. etraflıca düşünme yetiniz yok. şaka olsanız keşke.
7 ay kadar önce kendi televizyonundan bir medyum'u kovmuştu, hey gidi günler hey.. şimdi ameliyat masasında..

http://sherock.blogcu.com...sti-medyumu-kovdu/8778734
sapasağlam kaynaklar da diyor ki yanımda uzanmışmış. az sonra göyneğini açıp "hepi börtdeeey faaaip" diycek sanırım.
kurşun bir bıyıktan girmiş, diğer bıyıktan çıkmış. kendisinin hayati tehlikesi sürerken ameliyat için bıyıklarının kesilmesine karşı çıkmış.
durumu belirsizliğini koruyor. kurşun hala beynini arıyormuş ...
şivan perwer türkçe müzik ile ilgilenseydi eğer, kendisi hala inşaatlar da çalışıyor olacaktı.
her kanalda farklı bilgi verilendir.
Show tv: öldü.
kanal d; yoğun bakımda.
atv: hayatı tehlikeyi atlattı.
NTV spor: haftaya deplasmanda.
lig tv: sezonu kapattı.
hadi hayırlısı.
ölmesin. belki bizim için çok şey ifade etmeyen bir sanatçı olabilir - şarkılarını dinlerdim, hatta nankör kedi şarkısını çok severim hala, pencerenin pervazında bi kedi görsem o şarkı gelir aklıma, öyle yer etmiş aklımda- ama birileri için çok önemli. mesela anne babaların jenerasyonu televizyonda iboyu gördüler mi bize bir şey seyrettirmezlerdi. zorla ona bakardık, hatta adama içimizden küfrederdik bi sene de şu şovu yapmasa diye. ama bi dansöz çıkardı ağzımın suyu akardı. sonra inşallah kanalı değiştirmez peder diye içimden hu çekerdim. babamla açık kanaldan yayınlanan maçları seyretmek ve ibo şov dışında ortakalaşa seyrettiğimiz bir şey yoktu tvde. bu benim için önemli be abi, adam hayatımın bi yerinde durmuş. babamla oturmak için bi sebep daha yaratmış bana zamanla. ölmesin, üzülürüm.
hayatının devamlılığı konusunda oy verilmeye başlanmış olan kişidir gördüğüm kadarıyla. kavrayamadım.
güncel Önemli Başlıklar