bugün

başbakanımız tarafından bugün kamuoyuna açıklanan mesajdır.

--spoiler--
Partinizden aday olayım ya da olmayayım önemli değil, ben ve etrafımdaki dostlarım sizin delikanlı tarafınızı seviyoruz. Başarılarınız daim olsun ibrahim Tatlıses.
--spoiler--

eee başbakan ne geçti eline?

tatlıses'i sevenler zaten sana oy veriyor. sevmeyenlerden de sana oy verecekleri kaybetmeye mi çalışıyorsun?
http://www.hurriyet.com.t...ndem/17276789.asp?gid=373

adam orada ölüm döşeğinde.
hayatta kalıp kalmayacağı hala belli değil. ama sen hala oy peşinde, populistlik peşindesin.
sözlükte yazar olsan ve özel mesajı deşifre etsen çaylak olursun tayyibim.
boşbakan'ın şov ve çıkar amaçlı olarak açıkladığı mesajdır.
(bkz: tostumu yedim bekliyorum)
chp zihniyeti ile olaylara bakan bir yazarın isyanı.

(bkz: oy avcılığı)
(bkz: hmm ok kib bye)
sürekli insanların duygularını sömürerek oy topladıkları yetmezmis gibi bu sefer de bu şekilde başkalarının acılarını sandığa yansıtma çabasıdır. hala buna bile chp zihniyeti diyen arkadaşları gördükçe de üzülüyorum, biraz objektif olun da bir şeylere lütfen körü körüne bağlanmayın, doğruya doğru diyebildiğiniz kadar yanlışa da yanlış deyin. şimdi bu mesajın kime ne faydası vardır? ibrahim tatlısesi yüceltecek bir mesaj olsa kabul edilebilir, ancak öyle bir şey de yok. o halde mesajın amacını tartışmayı bile birilerinin zekasına hakaret olarak kabul edeceğimden başka da bir şey demeye gerek görmüyorum.
tayyip: duygu sömürüsüyle oy toplamaya çalıştığı 324868732643587 km öteden zaten belli olan lider.

tatlıses: artık ölümüne daha daha az üzüldüğüm sanat-çı-k.
yağmurun nereye yağdığını bilerek şemsiyesini hep oraya açan tatlıses'in ''sizide aramızda görmekten onur duyarız'' cevabını işitmeyi umarak yaptığı olaydır. zaten para kazanma hırsından ve doyumsuzluğundan ötürü girdiği ortamlar sebebiyle şu an hastanede yaşam mücadelesi vermektedir.
(bkz: the tayyeap show)
(bkz: hafta içi her gün saat 20 00 de trt de)
(bkz: nie geç msj atıosun yha s ()