bugün

DERSLERi OLABiLDiĞiNCE YUMUŞAK iŞLEYEN, SINAVLARI KOLAY OLAN PROF, HER SINIFA LAZIM.
mali tablolar derrsini ondan alanların hemen hemen hepsinin geçeceği çok yavaş ders anlatan okulun sevilen hocalarından biri.
çok iyi hocadır, güzel öğretir,sınavlardaöğrettiği gibi de sorar, muhasebeyi sevmiyen bir öğrenciyeniz ibrahim hocayla sevebilme ihtimaliniz yüksektir...
john nash karizmasına sahip insandır kendisi... sınıfın susmadığını görünce derse 5 dk ara verip ''herkes konuşmasını tamamlasın, bitince ben gelirim!'' diyip koca sınıfı dumur eden ve 5 dk sonra çıt çıkmayan sınıfta hiçbişey olmamış gibi çatır çatır ders anlatan hocadır...bir sakinlik abidesidir! iibf bi yana belki okulun en iyi hocasıdır öğrencilerin gözünde...
2004 girişlilerin maliyet muhasebesi dersinin vize ve final sınavından önceki dersinde salak asistanını ders anlatması için yollayan, asistanının salaklığı yüzünden çalışmayın dediği konulardan soru çıkan talihsiz hoca. Aslen sevilen bir kişilik olup nezaketi ve beyefendiliği ile tanınır. Dersleri bir muhasebe dersi için ortalamanın üstünde zevkli geçer.
Hakkında 6 tane entry girilip hangi okulun hocası olduğu hakkında bilgi bulunmayan kişidir. Değişmedi ise Benim zamanımda (90lar) Ululdağ Üniversitesi hocası idi.
kendisi 2007 yılı itibariyle uludag üniversitesinde hocalık yapan zat-ı muhteremdir.
asistanına güvenilmemesi gereken profesör. asistanının sınavda soru gelecek dediği yerlerden soru gelmemiş, gelmeyecek dediği yerlerden gelmiştir. Gerçi ben mezun oldum, geçtim ama 2 sene evvel gerçekleşen bu hadise zihinlerden silinmemiştir.
maliyet muhasebesi dersinde prof. dr. microsoft office'in asistanlığını yapmaktadır kendileri.