bugün

survivor 2016 yarışmacılarından birisi. dövüşçüydü sanırsam.
kemal tanca'ya rakip olacaktır.
orta yolcu, ne şiş yansın ne kebapçı , küçük esnaf.

semih ile pis yedili grup bir tartışma yaşıyor mesela. semihe yükleniyorlar mesela şurda şöye dedin böyle yaptın gibisinden. semih de diyor ibo söylesene ben de şöyle yapmadım mı diyor , şahit göstermek istiyor falan. ibo da yaptın aslında evet diyor , semih de e söylesene madem niye sustun orda diyor... ibo yine susuyor.

olm dik dur , haklı haksız ayır. efe abin seni de mi döver yoksa , sersik abin yemeğini mi döker niye korkuyorsun , sen dövüşçü adamsın kalıbının adamı ol.

dik dur olm. dik.
Omurgasız.

Haklının değil Kalabalığın yanında olan,başkalarının gölgesinde yaşayan ve kesinlikle kalıbının adamı olmayan bir adam.

ayrıca o kadar adamdır ki tuttuğu balıkları kendileri gibi aç olan semih ile gizem'e ikram etmeyip nispet yaparcasına karşısında yer.

Sana da sıra gelecek ibrahim. Sana da.
kendisiyle gerçek hayatta tanışıklığım var ve olağanüstü dürüst biridir. ne omurgasızı allah aşkına? burda yazılanlara inanmıyorum, yanlışınız var. o kadar yani...
Rol yapmıyorsa Çizgi Filmlerdeki iri yarı ama beyinsiz karakterlerin vücut bulmuş hali gibidir.

Edit: pardon o zafer denen elemanmış. Gerçi gönüllüler adasındaki semih hariç tüm erkekler böyle ama zafer ibretlik.
bu akşam yayınlanan bölümde ibrahim'le ilgili ne olduğunu biri anlatabilir mi? ya da bölümü nerden izleyebilirim?
adada günde 19 saat boyunca kütük üzerinde bir şeylere çekiç ile vurup onları kırıp sincap gibi kemiren tuaf dövüşçü oyuncu tip.

yav gardaş sen nasıl bir obursun harbiden.
Meslektaşı Avatar atakan denen artize giydirmiştir.
adam yastıkla itme oyununda sakatım ayağına yerde yatarak geçirdi oyunu ahahaha. lan avatar atakandan örnek al lan obur , biraz erkek ol. erkek.
Avatar Atakan'ın Soğuk sulara gömdüğü yarışmacı.
ağzı sakalların arasında küçüldü gitti amk sincap gibi bişey oldu , günde 324560459*234?%+356 tane bade yiyor ahahaah.
çok ciks bir soyadı olan survivor yarışmacısıdır. bence soyadının hakkını adada vermelidir, herkese tek tek giydirmelidir. hatta konseyde ya da tekli konuşmalarda hepsine tek tek giy-dir-i-cem demesi kaçınılmazdır. sessiz, masum gibi durmasına rağmen psikopat bir kişiliğe sahip bir yarışmacıdır ve bunu serkayın ismini söylemekle ispatlamıştır. herşeyin farkındadır. ve efecanın her parkur kazanışında yarak gibi bağırmasına benim gibi tahammül edemiyordur hatta ve hatta benchte yine kazandı tipini s*ktiğim bile diyordur.
ben bu kadar karizma bir soyisim bilmiyorum kişisi. survivor 2016 gönüllüler yarışmacısı olup mesleği kickbox eğitmenliğidir.
Simide atlamak yerine her türlü şaklabanligi yapan dengesiz yarışmacı.
Semihe ruh hastası gibi bakan tarkan filminden fırlamış dev.
gönüllülerde öyle bir algı var ki, serkay en iyi yarışmacı,ibrahim en zayıf halkaymış zannedersin. halbuki ibrahim dokunulmazlıkların yüzde 80'ini alıyor, almakla kalmayıp takımın en yüksek oyun yüzdesine sahip yarışmacısı. serkay ise geçtim sembol ve dokunulmazlık almayı, normal oyunlarda bile vasat bir performansı var. bu algı çok komik.
kendisini tanımlamak istersek,
(bkz: ibiş)
(bkz: yancı)

gibi kelimelerle tanımlarız. hilmicemin boksör halidir. o 3'lüye memüçle birlikte yancılık yapıyordur.
Sinirler oldukça gerik diyen ruhsuz.
Nagihanın hımbıl dediği tuhaf eleman.
Aldığı tek oyun bireysel dokunulmazlık.
Gönüllülerdeki tek düzgün insan.Dokunulmazlığı alıp,2 bit yavrusunu kafa kafaya tokuşturmuştur.
Survıvor'ın sonuna gelmişler adamların kemikleri sayılıyor. Bunun hala göt göbek duruyor.
Keşke şu gitseydi efe yerine.
Survivorda kilo mu almış bu. dedirten yarışmacı.
bir kaÇ dakika sonra survivor macerası sona erecek gönüllü. o değil de lan nagihana karşı elenmek baya kor adama.
Survivor daki kişiliğiyle gerçek hayattaki kişiliği arasında bağlantısı olmayan insandır kendisi. Normalde gayet sinirli vurdu mu oturtan tiplerdendir survivor daki gibi uysal değildir kendisi çok iyi bir muay thai dövüşçüdür ve çok sağlam high kickleri vardır diz ve direkleride fena sayılmaz.