bugün

iade al sitesi kısaca indirim yapan site. olay şu ki x markasına ben sana müşteri getireceğim diyip komisyon ister ve komisyondan size pay verir.

şöyle söyleyeyim mesela en iyi kampanyalardan birisi huawei markasında. hadi inceleyelim:

huawei için %5,25 iade veriyor.
matebook d15 almayı düşünüyorum şu anda onu anlatayım.
fiyatı 5000tl size 200tl kupon söyleyeceğim (en altta yazacağım) başka yerden ilk olarak fiyat 4800 oldu. şimdi de iademizi alalım 4548 tl'ye indi fiyatımız.

bunun gibi yüzdelerle indirimler veriyor. en güzellerinden biri de trendyol indirimi %4 küsur bir indirim veriyordu moda kategorisinde sanırım. aslında ortalama %2 dersek migros sanal markette kadar olan harcamalarımızla ayda 20 tl rahat kazanırız. huawei markasından telefon alırsak 100 tl indirim olur tek alışverişten. bunla kim uğraşacak dersek chrome eklentisini kullanıp sadece bir tıkla işlemimizi tamamlayabiliriz.

50 tl olunca tutar otomatikman belirttiğiniz ıban'a para aktarılıyor. zaten ilk üyeliğe 5 tl ilk alışverişe 10 tl veriyorlar.

şimdi dışarıdan bulduğum kodu size yazacağım 200 tl indirim yapıyor huawei markası için. ve link vereceğim oradan üye olursanız sizden bir şey eksilmeden bana sizden komisyon gelecek aslında avoncu teyzeler mantığıyla. bu gelen paylarla ben de bilgisayarıma biraz daha kolay kavuşmak istiyorum. size de hayırlı olsun alışverişleriniz güle güle kullanın.

3000 tl üstündeki alışverişte 200 tl indirim sağlayan kupon kodu: ah200tloff

lütfen buradan üye olunuz:
https://www.iadeal.com/davet/238304161143298
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar