bugün

Arap/hint/farsi simalı kızlara yakışan burun aksesuarı.
çok istiyorum ama korkuyorum. oysa minik burnuma da çok yakışır. ama hâlâ korkuyorum.
Annem burnumu deldirmeme izin vermediği için hint dizilerinden özenip geçmelilerinden aldığım takı. inşaallah burnumda unutup yutmam yanlışlıkla.
Akrabalardan bi "türbanlı" kız bundan takıyordu. Yeğenim de deldirmiş burnunu. Kimden özendiği belli. Yeni nesil çok sıkıntılı. iğrençsiniz.
Oda takardı
Buruna delik açılan, fakat iltihap kapma olasılığı yüksek olduğu için işlem sonrası dikkat edilmesi gereken, bayanlarda muazzam duran aksesuardır.
sümüğü daha iyi sümkürmek için delik açtırıyorlar sonra bir şeyler takıp moda diyorlar. evet.
çok iğren duran bir takı. yakışmıyor.
2 kızın birinde var anlamıyorum beyninize oksijenmi gitmiyor.
Üçyüz metre ilerden güneş gibi parlayandan çok minik, kendince bir karakteri olan sadece olanları makbüldür.
Piercing halka iken hızma nokta şeklindedir. Farkı sadece budur.
Tabanca ile delinmesini pek önermezler, ilk delindiğinde kocaman bir küpe gibi burunda durur ve fazlasıyla kalındır. Bir iki ay geçmesine rağmen kapanmaya çalışır
( vücut onu bir yara olarak mı görüyor bilemiyorum artıkın). Çoğu zaman sabah uyanınca tüm yatağı didik didik ettirir, gün içerisinde şıp diye düşebilir bu yüzden cüzdanda vs yedek taşınmalıdır. ( özellikle de ilk aylarda) . Yakışmayan insan pek görmedim aslında o yüzden o konuda da yorum yapamıyciim
Bizim köyde hayvana yapilir şaka şaka kimi yakisan aksesuar.
Apaçinin kız versiyonlarının vazgeçilmezidir.
Yakısana yakisan aksesuar. Bana yakısmaz heralde.
Tiksindirir.
Sabah uyanıldığında,burunda degil yatakta olduğunun gorulmesinden bıkıldığından vazgeçilmiş aksesuar.kendi gitti izi kaldı lan.
Küçük Top burunlara yakışan aksesuardır. Her türlü yakışır bu burun şekline.
yakışıp yakışmadığını takdırmadan anlayamayacağım için pazar günü taktıracağım aksesuar. Allahtan burun deliği hemen kapanıyormuş da yakışmazsa sıkıntı değil.
Zayif kizlara cok fazla çekicilik katar.
Altinsa sarkisi söylenebilir.
piercingdir. yöresel ismi ise hızmadir. taktirip taktirmama arasinda gidip geliyorum.
Burun kanadına takılan süslü, altın ya da gümüş halka.(çok isteyipte te yaptıramadığım işlemdir )
1 yılı doldurmama rağmen hala iltihabı geçmeyen, sürekli yara yapan bir takıcıktır.
her erkeğin gönlünün bir köşesinde hızmalı bir güzel yatar.
kerkük' ün altın hızma türküsünün bu kadr tutma nedenlerinden biri de bu olsa gerek.
doğu kültürüne has piercingdir. Buna ses çıkartmayıp piercing takanları öcü gibi görenleri anlayabilmiş değilim.
bir diğer adı da burun piercingidir.

p!nk ablamızda çok hoş durmaktadır ve tabi de diğer top burunlu insanlarda.