bugün

ne kadar hızlıysa vücuda o kadar zararlı olan yöntemlerdir. *
ölmek.

bir anda muazzam bir hafiflik geliyormuş diyolar.
En etkili yöntemi şudur. Bir çay bardağı ılık suya 10 damla limon, 5 damla elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal karıştırırsınız, sabah öğlen ve akşam içerek kolayca zayıflarsınız. Yan etki olarak sadece dışkınızın kıvamında biraz incelmeye sebep olur. istikrarlı bir şekilde kullanılmalıdır.
Günlük 1000 Kalorilik bir Diyet

30 dakika paten kaymak = 425 kalori,
30 dakika Sabit tempoda koşu = 374 kalori
30 dakika ip atlama = 340 kalori
30 dakika hulahop çevirme = 300 kalori
30 dakika hızlı tempoda yürümek = 172 kalori

Haftada 10 kilo Garanti.
bence boğazı tutmak tek ve hızlı kilo verme yöntemi tutun boğazınızı arkadaşlar kimse diyetlerle kendini kandırmasın
ben gerçegi söylüyom kimse cesaret edip yazmamış ben yazdım gerçek bu .....
merak ettiğim yöntemlerdir. sabah akşam blogları okur oldum sözlük.
http://hizlikilover.net/h...ermek-yollari-yontemleri/
porsiyonlarınızı yarıya indirin. bol su tüketin . en az günde yarım saat tempolu yürüyün. hafta 2-3 kilo veririsiniz.
her gün 4 saat ara ile 2 defa 10 dk boyunca saniyede 2 kere zıplayarak ip atlamak.
2 ayda sadece yağ oranını düşürerek 12 kilo zayıflamış bir insan olarak yaptığım şeyler:

-olabildiğince az karbonhidrat (ekmek, çikolata, tatlı, işlenmiş herhangi bir gıda)
-bol bol protein (et, süt, yumurta, lor, çökelek, fasulye, balık, protein tozu)
-günde en az 2.5 litre su, yazın 3.5
-her gün en az 4 km koşu (saatte 9 km hızla) haftada 1 gün 10 km aralıksız koşu.
-koşu arkasından bacaklardaki ağrıyı azaltmak için mutlaka esneme hareketleri.
-her koşudan sonra mekik, çakı, yan mekik 2x25 hepsinden

spor yapmayan, kilolu hareketsiz bir insanın hiç birşey yapmadan günlük yakacağı kalori miktarı normalden düşüktür. o yüzden başta zayıflamanız zor olabilir. zaman içinde metabolizma ivme kazancaktır. günlük hiçbirşey yapmadan 1.250 kalori harcayan vücudunuz 2 ay içinde 2.000 kalori düzeyine yükselecektir. sonra, aşırı bi karbonhidrat tüketimi bile olsa ertesi gün 1 kilo eksik uyanabilirsiniz.

proteini abartabilirsiniz. günlük 150-200 gr protein alabilirsiniz. bunu nasıl alacağınıza internetten bakın. protein tozundan korkmayın. bu konuda çok işe yarar. protein almazsanız çöp gibi kalırsınız kaslarınız büyük bir hızla erir.

ben 5 aydır spor yapıyorum. ilk 2 ay sadece kardiyo ve yukarıdaki bahsettiğim beslenmeyle 85 kilodan 73 kiloya indim. kilolar da çalışmama bağlı olarak bel, kalça ve göğüs bölgesindeki yağlardan gitti. fit oldum mu oldum moruk.

artık ağırlık çalışıyorum. kardiyoyu eskisinin %20 si kadar yapıyorum.

not: ağırlık çalışmaya başladığınızda karbonhidrat şart. yoksa zayıflamayı kontrol edemezsiniz.
not2: protein diyetinde meyveye çok yer olmadığından bağışıklık sisteminiz zayıflayacaktır. soğuk algınlığına dikkat edin. ben 2 ay önce zatürre oldum mesela. 1 hafta yattım.

Çok önemli not: sıçabilmek herşeyden önemlidir arkadaşlar. kilo vermenizi de sağlayan aslında büyük oranda sıçmaktır. eğer sindirim sisteminiz protein ağırlıklı beslenmeye müsait değilse mide ve bağırsak rahatsızlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. o da hayatınızdan bezdirir söyliyim. dikkati olun.
(bkz: power 90)
kusmak.
dengeli beslenmek ve kardiyo egzersizleri ile geniş bir zaman periyodun da kalıcı ve fit bir görünüme sahip olunabilir.
Uykusuzluk. 20 gün gibi bir süre günde 4 saat uyudum sonuc 6 kilo yağ kaybı. Hocam öyle dedi ben bilmem.
Sabah akşam muz yeyin, bir deri bir kemik kalırsınız. Valla bak.
ekmeği kesip bol bol su içmek.
Hizli verdigin kiloyu ayni hizda geri alacagin icin ancak bir ruyadir. Bilincli ve ciddi bir antreman ve protein agirlikli ozel antreman diyeti yapmadiktan sonra ancak vucuttan su ve kas kaybedersiniz onu da ayni hizla yerine koyarsiniz.Yaglar da oldugu yerde size kis kis guler. Kendinizi kandirmayin...
k-flakes önerisi hoşuma gitti deneyeceğim.

az yemek bu yöntemlerden biridir.
kısa fakat düzenli yapılan herhangi bir spor.
her şeyden yemek, 1/3 oranında yemek.
ha bire osbir çekmek.
adamın iliği kuruyo*
sporla birlikte kullanmak fayda sağlayabilir.

(bkz: l-carnitine)
Basit yemiceksin * artı çok hareket ediceksin.
kardiyo da bu yöntemlerden biriymiş. biraz daha araştırma yaptım. her gün kardiyo yapın deniyor.
(bkz: yememek)
Kolu, bacağı kesmek.
Hiç sağlıklı olmayandır. Şok diyetler ve aç kalmak hızlı kilo verdirir, fakat bir süre sonra daha fazlasını geri alırsın. Ayrıca sürekli yapılan bu tarz diyetler insülin direncine sebep olur. Dikkat edilmelidir.