bugün

3 haftadir hakemler fenerbahce'yi acik acik katlederken sesi cikmayanlarin hakkinda simdi "aziz yildirim satin almis bunu yea" diye salya sumuk agladiklari hakem. eger bu hakemi aziz yildirim satin aldiysa 3 haftadir fenerbahce'yi katleden hakemleri adnan polat mi satin aldi canlar?!?!
galatasaray maçında ofsayttan gol atınca, olmayan penaltıdan gol atınca sesi çıkmayanların, sonraki haftalarda aleyhlerinde verilen kararlarda salya sümük ağlayan zirzopların korumaya çalıştığı hakem bozuntusu.
shooter(tetikçi) filminin başrol oyuncusunu anımsatan hakem. yeni kariyerinde kendisine başarılar diliyoruz.
hüseyin gökçek olsa yeridir dediğim hakem. *
(bkz: 6 aralık 2009 galatasaray hüseyin göçek maçı)
(bkz: 9 eylül 2006 fenerbahçe antalyaspor maçı) ell atılan o meşhur gol.
(bkz: 9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı) iptal edilen gol, verilemeyen penaltı vb

ve son olarak

(bkz: 6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı)
sanığa söyleyecek birşeyimiz yoktur hakim bey, görevini yapıyor!
6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı'nın son dakikasında gelen golden sonra bir an formasını çıkarıp göğsünün üstünde çimlerde kaymasını falan bekledim, o kadar uğraştı ki o gol için! 2 puanımızı çaldı işte, kim verecek bunun hesabını kim ?!

dün çok güzel konuştun aziz başkan! icraata da direk başlamışsın tebrikler!

şimdi bazı gerzekler "ayyy bizim 2 maçtır penaltımız verilmediydi de ofsayt kaldırdılardı da" diye bu adamı savunmaya başladı bile. çok rica ediyorum herkesten, 6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı'nın son 15 dakikasını izleyin.

bir ofsayt, bir penaltı falan gözden kaçar, hakemler de insandır denir. ama bu maçta bu herifin yaptıklaır... ben 9 yaşımdan beri futbol izleyen birisi olarak şerefim üzerine yemin ediyorum ki ilk defa gördüm böyle bir şeyi. tam 15 dakika boyunca galatasaray'ın her atağını abartmıyorum her atağını salakça bir faul çalarak veya belediyeli kasapların faullerini çalmayarak kesen, galatasaray ne zaman top kazanacak olsa insanı çileden çıkartan fauller çalan bu hakemin acilen düdüğünü asması lazım. arda'nın ve özellikle son dakikadaki kewell'ın korner pozisyonlarını kimse bana bu herifin görmediğini söylemeye kalkmasın!

ali sami yen stadı'nı bana zehir eden adamdır kendisi.
(bkz: you fucking disappoint me)
(bkz: tanımlanamayan düdüklü cisim)
maça kafasında belli bir hedefle çıkmış olan adam, nitekim başardı da.
köşede sıkışan topa bakmak için koşa koşa pozisyonun içine girip yarım metre önünde gerçekleşen olayda kornere çıkan topa göz göre göre aut vermesi hata değil zaman geçmesin diye yaptığı kasıtlı bir şey idi, bundan da adım gibi eminim. bu adam şimdi hiç bir ceza almayacak, mhk'nın başındaki fenerbahçeli oğuz sarvan tarafından korunacak. göstermelik bir ceza alsa bile kaç yazar, olan galatasaray'ın anasının ak sütü gibi hak ettiği iki puana oldu.
Yedi sülalesi anılan bozma hakem (!)
sami yen'de 15 bin kişilik koro, annesine tersten bir takım küfürler ederken neler hissetti acaba, çok merak ediyorum lan.

suç bizde ama, atacaktık 2-3 tane sonra buna iş düşmeyecekti hiç.
korner pozisyonunda kendini aşmış hakem.

dün akşam yaptıkları çoluğundan çocuğundan çıksın.
tek hatası korneri vermemek olan adam. gerisinde hiçbir şey yok, gayet normal yönetti maçı. ama yenilen golü sadece bu adama ve aziz yıldırım'a bağlamak safdilliktir.
komik olmayın.
hakemler hakkında yorum yapmayı sevmememe ve hata aramamama rağmen, dün gece insanı çileden çıkarmış ve ağza geleni söyletmiş insan evladıdır. galatasaray'ın galibiyeti ya da mağlubiyeti, hiç bir zaman hakem veya başka bir sebepten değil, sadece kendisi yüzündendir. ben buna inanırım. "yok hakem hakkımızı yedi, yok şöyleydi, böyleydi" beni zerre kadar ilgilendirmez. sen 90 dk boyunca 2 gol atamıyorsan, suçu kimsede arayamazsın.

dün gece de öyleydi, maçın son çeyreğine kadar *. izlerken bağırdım, çağırdım futbolculara. ama son çeyrekte işin içine bu adam girince, artık dayanamadım. fenerbahçeli kuzenim bile: bu maç ne böyle, bu adam ne yaptığını sanıyor?, dedi. hüseyin göçek kendi isteğiyle veya başkalarının isteğiyle maçı katletmiş, son dakikalarda da golünü attırmış ve takımı adına asist yaptırmıştır, kendisini tebrik ederim. kimse bana, bu insan evladının art niyetli olmadığını söyleyemez. maça, neresinden ve hangi gözle bakarsam bakayım, olmadı. her düdükte aleyhine mi çalınır bir takımın? ya da her faulde kart mı verilir? kim kimi kandırmaya çalışıyor anlamadım ama pazar gecesi, bizi kandır(a)madığınız kesindi.

tanım: türk futbolunun geri kalma sebeplerinden biridir kendisi, böyle olmaya devam ederse de hep geri kalacağız zaten. saygılar...
Belediye maçında Galatasaray'ın lider olacağını sezip panikleyen, devamlı galatasaray aleyhine düdük çalarak maçı katleden hakem müsveddesi. Yok galatasaray gol atsaydı da efendim hakeme gerek kalmasaydı gibi hikayeleri de dinlemek istemiyoruz. Bu hakemin bir daha galatasaray maçına verilmemesi, hatta mümkünse bu işi bırakması lazım. Açık Galatasaray düşmanı olan bu gibi insanlara karşı camianın ağırlığını koyması, tıpkı ali aydın olayında olduğu gibi galatasaray'a saldıranları bu işten el çektirmesi, en azından baskı yapması gerekir. Türk futbolu için bu tarz adamlar utanç vericidir. insanları futboldan soğuturlar.
ibb sporu katletmiştir. servet'in elle topu kesmesine devam diyerek ne kadar eyyamcı olduğunu göstermiştir.
6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçından sonra soyadındaki 'g' harfini 'k' olarak okumaya başladığım düdük.
kararlarıyla değil tavrıyla dünkü maçı hiç gereği yokken içinden çıkılmaz hale getiren adam.
ali aydın gibi görevini yerine getirmiştir. yakında düdüğünü asmasını bekliyoruz.
bir korner yerine aut kararı veren hakem eyyamcı oldu. galatasaraylı arkadaşlara maç sonunda mustafa sarp ı dinleyip ardından açıklamasını yapan yıllarca galatasaray altyapısını yönetmiş ve koyu galatasaraylı abdullah avcı nın açıklamalarını dinleyin ayarı bi güzel yiyin bir daha.

http://www.youtube.com/watch?v=LFGCzV9oQv8

not: eksileyin !
fanatik galatasaray'lı hakem

Hüseyin Göçek fanatik Galatasaraylı

Galatasaray istanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından Sarı-Kırmızılı camiadan büyük tepki alan hakem Hüseyin Göçekin ve ailesinin Galatasaray taraftarı olduğu iddia edildi.

Göçek ailesinin; Ali Sami Yen Stadında loca sahibi olduğu ve başta babası olmak üzere aile bireylerinin G.Saray maçlarını kaçırmadığı öğrenildi.

Fotomaçın haberine göre Hüseyin Göçekin; geçen hafta Panathinaikos maçını da hakem arkadaşlarıyla birlikte Ali Sami Yendeki bu locada izlediği ve başkan Adnan Polata Sizi desteklemeye 6 hakemle geldik başkanım dediği kaydedildi. Önceki günkü G.Saray-istanbul BŞB maçından sonra sarı kırmızılı bazı yöneticilerin; Göçek'e Sana verdiğimiz emeklere yazık diyerek bağırmalarının da son derece dikkat çekici olduğu ifade edildi.

http://www.futbolistan.ne...n-gocek-galatasarayli.htm
18 nisan pazar günü oynanacak olan fenerbahçe-beşiktaş karşılaşmasını yönetecek hakem. umarız iyi bir maç çıkarır.
http://img404.imageshack....img404/8510/dsc02188v.jpg
mhk'nın ateşe attığı hakemdir. 18 nisan pazar günü ne yaparsa yapsın kimseye yaranamaz artık. hakemlik kariyeri zora girmiştir. ya fenerbahçe ya beşiktaş bitirirler maçtan sonra bu adamı. yazık gerçekten...