bugün

haklı bir vatandaş sorusu.
ekonomimiz bu kadar başarılı ve şahlanırken neden akp iktidarı bu dönemde vatandaşa destek olmuyor?

"Corona virüs ile mücadelede ülkeler vatandaşlarına nakit harcama ve gelir destekleri verirken Türkiye'nin bu ligde en alt sırada yer aldığı ortaya çıktı. Türkiye nakit harcama ve gelir desteğinin GSYH içindeki payı açısından en alt sıradaki iki ülkeden biri. Türkiye milli gelirinin sadece yüzde 1.1'i kadar vatandaşına nakit desteğinde bulunurken onun gerisinde sadece bir ülke, 0.7 ile Meksika yer aldı."

(bkz: salgın döneminde halkına en az yardım eden ülkeler)
(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)

https://t24.com.tr/haber/...glayan-ikinci-ulke,931369
Paralar beşli çeteye gidiyor ohhh ohhh yol yabdı namaz clio ohhh.
Ne ile olacak Para yok ki.
Adam secdeden basini kaldirmiyor vakti yok ne fesat insansiniz.
ekonomi cok iyi ya ondandır.
Çünkü Türk Vatandaşı'sınız.
Suriyeli, Filistinli, Katarlı falan olsaydınız yardım edilirdi.
çok kısa...

yarak albayrak reklamlarda kendi sesiyle ne diyordu? "ihtiyacı olan her vatandaşımıza temel ihtiyaç destek kredisi verilecek."

buyrun bu da kahpe kanalın prezentasyonu..

https://www.youtube.com/watch?v=Nr9TL5Xsb-M

şimdi neden bunları paylaştım?

çünkü küçük bir ayrıntı, hükümetin panedemi sürecinde vatandaşına neden destek olamadığını bize anlatıyor.

kredi garanti fonu...

adı üzerinde.. bankadan alacağın kredinin ödemesini bankaya garanti edecek..

peki bu kgf destekli krediye başvuranların çok büyük bir çoğunluğu kredi alamadığı gibi, 10 bin tl için başvuranlara neden 3-4 bin lira gibi komik rakamlarla kredi çıkarıldı?

çünkü aksi bir durumda kefil olunan parayı ödeyecek para yok..

hazine boş..

bomboş..

o kadar boş ki vatandaşına borç bile veremiyor..

yazık inanan akkahpelere..
Olmaz olur mu? Arkadan destekliyor. Zevk almaya çalışırsan,anlarsın.
destek adı altında kredi verilerek sonrasında faiz bindirmelerinden kaynaklıdır. Bir de yiyici tayfadan dolayı hazinedeki paranın kökü kazındığı için yardım sağlanamadığını söyleyebiliriz.
Fakir halkin azalarak bitmesini istiyorlar besbelli.
ekonomimiz bu kadar mükemmelken destek adı altında kredi verip faiziyle geri almaları bizi üzüyor.
güncel Önemli Başlıklar