bugün

Atatürk muhammedi tokatlar.
(bkz: başlık açıp ayar yeyince kaçmak)
(bkz: ben değil)
Hz Muhammed (Sav) sevgisini kim olursa olsun hiç bir insanla kıyaslayamam. Tabiki Hz. muhammed (sav)
kafirler için yaşasın cehennem.
gereksizce yapılan bir karşılaştırmadır.
Lan... küfür etmicem.
Sürekli Denize düşüp kurtarılmayı bekleyen ikili.
hz . muhammed s.a.v alemlerin efendisi peygamber efendimiz dir nebi dir allah ın en sevgili kuludur .

ötekisi kim olursa olsun artık.

olabilirse tabi ki !
ha şöyle kimlerin kimlere hangi gözle baktığı belli olsun değil mi .
Sıkıntıdan şaşırmışsınız iyice. Kimse ikisinin de yeri farklı dememiş. Kötü bu.
ikisi de özel insanlardır. Burda fikrimi belli etmek istemiyorum lâkin şunu yazmadan da geçemiyorum, böyle bir başlık açmak nasıl bir amaçtır, hadi bu arkadaşımız böyle saçma bir başlık açtı siz niye saçmalıyorsunuz?
Ne garip 1500 yil once yasamis birinin cinsel hayatinin 90 yil once yasamis birinden fazla bilinmesi kendiniz yazip kendiniz inanin pezevenkler.
2 kişinin karşılaştırılması durumudur. Ben hem müslümanların hem de atatürkçülerin belgeleri ile konuşacağım ve iki tarafta itiraz edemeyecek.

"Biz büyük bir inkılap yaptık. Memleketi bir çağdan alıp yeni bir çağa götürdük." (Atatürk)

Araf(4): Nice memleketleri helak ettik. Onlara azabımız gece uykusuna dalmışken, yahut gündüz istirahat halinde iken gelmişti. (Muhammed)

Yurtta sulh, cihanda sulh." (Atatürk)

Enfal(65): Ey Peygamber! Müminleri savaşa teşvik et. (Muhammed) (Allah)
Tabiki de atatürk. Hz Muhammed kimdi bilen yazsın.
Atatürk dünyevi bir görevi olan biridir, o görevini icra etmiş ve dünyadan göçmüştür. Hz. Muhammed ruhani bir görevi olan nebidir, o görevini icra etmiş, insanlara islam'ı öğretmiş ve dünyadan göçmüştür.
Burada karşılaştırma yapılamaz.