bugün

Donuz listemdeki troll.
Komik olduğunu ve trollük yaptığını sanan, akıl tutulması yaşayan, içinde bulunduğu ihtişamlı geri zekalılığı karşısında ne diyeceğimi bilemediğim yazar. Allah şifa versin.
Dünden beridir kürtlerle alıp veremediği kalmayan yazar.

Yeter mk. Baydın.

Modlar göreve.
Saplardo muazzamo nedir amk ya hahaa.

Büyük ihtimalle erken boşalan, lise 2den bu yana 4 kız arkadaşı olmuş çocuk. Aynen hafız saplardo muazzamo enfesto pompito. Sen biliyorsun, sensin, uzmansın.
Kafatasında beyin yerine ceviz var.
biraz daha sakin ona buna salça olmaması genel ahlak kurallarına uyması yönünde tavsiye vermek istediğim yazardır.
kezbanları kudurtan troll.
neyse verdim artını hadi yine iyisin.
görsel
kardeşim allahın aşkına bir soluklan ya. sktin anasını sözlüğün iki gündür.
Her nicki itinayla donuz listemdedir. Yine değişmedi elbette.
Dayanamayıp sonunda donuza eklediğim yazar yolu bahtı açık olsun.
kendisi için yeni nick önerim

dogukan bos yapmada bir muazzama.
Ben gammazlamıştım attığı bir görseli. Sanırım o yüzden çaylak olmuş. 3 güne gelir.
silik olması lazım şu salağın artık.
Sözlüğün en kaliteli yazarıdır.
mutfak gereçlerinden (bkz: mikser) olan zevat.
yazarlarla polemik yapmak yerine kendi işine bakması gereken zevattır. gözüm üstünde radar gibi seni tarıyorum bilgin olsun.
Bu adamı bir çözemedim.
Sanırım dalga geciyor konularda ben başka bir şey anlayamadım cünkü.
ben buraya birileriyle polemik veya kavgalar etmeye gelmedim dediğim öylesine bi yazar. bak güzel kardeşim burada önceki silinen fake hesaplarının niklerini bana yazdırmaya mecbur etme umrumda değil fakelerin ama her açtığın fakede nasıl bi kinin varsa hepsinde ana avrat küfür ettin çaylak oldun devamında silik oldun. ana hesaplarında sana destek oldum ama ne hikmetse gelip bana sarmanı anlamıyorum nihayetinde kıçı kırık sözlük bu alemde neyin ispatını yapma peşindesin? şu hesap senin llaq küfür ettin hemde en ağırından capsini aldım sana cevap vermeye gerek görmedim görsem bende küfür ederdim

şu feykinle ettiğin küfür : görsel
buda akşam üstü attığın görsel : görsel
ödeşmek islam dininde adettir.
yeni fake hesabıdır. evet hatta net ötesi... (bkz: sellambeneren)
aylardır yarargi olan adam arayıp duran kesime moderasyona buradan ihbar ediyorum az önce silinen qarizma31 yarragi olan adamın taaaaa kendisidir.. frank bi şey söylüyorsa işkembeden yazmaz belli bi tespitten ve verilen yazılan açıktan yola çıkarak tespit yapar 12 vurur köşesine çekilir. evet..
doğru tespitlerin yapıldığı nickaltıdır.

görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar