4. nesil yazar.*
Uzun süre ek$i sözlük'te yazarlık* yaptıktan sonra çok büyük paralar verilerek* uludag sözlük'e transfer olmu$ ki$i.
herkes gider mersine hysterica gider tersine.* hos gelmistir.
anladığım kadarıyla hafiften ironik bir yazar. aynı zamanda nesilda$ım.
her zaman her$eyde hayır vardır diyen sözlükçü. üst üste gelen dertlerle boğuşurken kendini sonlarda hisseden melankoli kişisi. Allah bu derdi verdim mi, bir tane değil bazen bir kaç tane birden veriyor. tabi isyan etmiyor bu insan. haşa. ama üst üste gelen dertlerle uğraşırken, "Allah'ım ne olur biraz daha güç ver" diye yalvarandır. ajitasyon yapmıyorum canım sözlüğüm benim. o kadar dertlendim ki seninle paylaşıyorum, yazarlarınla paylaşıyorum.

bir umut, bir kuvvet, bir medet...

fonda aldırma gönül aldırma...
kendi halinde yazar.

giriyor sözlüğe, okuyor, yazmıyor genelde. her ne kadar laikçi - yobaz mubabbetlerinden kabak tadı almaya başlamışsa da yine de belki tebessüm edecek birşey yakalarım diye başlıklarda ordan oraya geziyor. bir kaç takip ettiği yazarı var zaten onları alsa kaçırmıyor. pazartesi sabah gelince işyerine en sevdiği şeylerden birisi geçen haftanın en beğenilen entrylerini okumak. gerçi orda da düşen bir kalite söz konusu ona da içten içe üzülmüyor değil.

doğum günü bugün. kendini hatırlayan dostlarının arkadaşlarının çokluğuna bakıyor. mutlu oluyor.
nicki muse un hysteria adlı muhteşem parçası ile karıştırılan yazar.
adam gibi yazıyor. samimi, helal olsun!
her pazartesi günü olduğu gibi "haftanın en beğenilen entryleri"ni keyifle okuyup, oylama görevini yerine getirmiş, bu konudaki mesaisini tamamlamış yazar. zaten sözlükte adam gibi okunan, keyif alınan bir orası kaldı. (bkz: seda sayanın kulağının arkası)