bugün

inanıyorum ki bunun üstesinden gelecektir yazarımız.
geçmiş olsun. allah yardımcın olsun.
dualarımız seninle kardeşim.
--spoiler--
sağlam dur, inancını kaybetme.
--spoiler--
geçmiş olsun, allah yardımcın olsun.
şu durumda burada, kemoterapi görmüş ve bu lanet şeyin üstesinden gelmiş biri olarak belkide seni en iyi anlayabilen kişiyim.
sana buradan tek bir şey söylemek istiyorum arkadaşım ' asla pes etme ve bu hastalığa inadına gıcıklığına gülümse'
kemoterapi almış biri olarak allah sabır ve şifa versin diyerek başlıyorum.
bu durumu daha önceden yaşamış biri olarak söyleyebileceğim tek şey.kemoterapi ve tedavi bittikten sonra bir psikiyatri merkezine başvurup travmayı destekle atlatmaktır.

saçlar dökülür ama şifayı bulduktan sonra hiç önemli değil. tedavi bittikten 15 gün sonra çıkmaya başlayacaktır.

özetle ayda 12 kere kemoterapiye girdim (bkz: testis kanseri)kür başı 6 seanstı ve 17 günde 1 başlıyordum.4 kür kemoterapi aldım hemde akciğer metastazı varken şükür ki iyileştim. psikolojik olarak olumlu bakman hastalığın gidişatını ve daha çabuk iyileşmeni mutlaka etkileyecektir.

aramıza dönmen dileğiyle tekrar tekrar geçmiş olsun
geçmiş olsun yazar arkadaşım. inşallah en kısa sürede atlatıp aramıza dönmeni dilerim. yeter ki iyileşeceğine dair inancını yitirme.
sadece üç hecelik birşeyden ibaret olan "has-ta-lık"tır bu. ne gerek var üzülmeye. hayatta , vereceğin en büyük sınavdır bu yazar arkadaşım. tabi ki atlatacaksın , ne var bunda. hele ki tıbbın bu kadar zirvede olduğu bir dönemde , gülüp geçmen gerekiyor. seni aramıza bekliyoruz tekrar. acil şifalar diliyorum.
geçmiş olsun, allah acil şifalar versin.
geçmiş olsun. umarım sağlıklı bir şekilde dönersin aramıza.
moral her şeyin ilacıdır. hiç görmemişe dönersin inşallah kardeşim.
seni bu başlık ile tanımak istemezdim ama acil şifalar diliyorum, inş daha güzel başlıklar paylaşırsın iyileşip hayatını güzele koyduktan sonra...
uzun bir süreç olsa da şifası sendedir. moralini yüksek tut. acil şifalar.
Geçmiş olsun, sağlığına bir an once kavuş ve aramıza dön kardeşim.
duman- geçmiş olsun'u armağan ediyoruz kendisine.
şu başlığın altına bile şu yorumları yapan zihniyete toplumu zararlarını veya iyi kötüyü nasıl anlatabilirim diye soruyorum kendime... üzülme sen hala duyarlı insanlar var önemli olan onları görebilmek.orospu cocukları diye sövesim geliyor adamla dalga geçenlere.. olur hepsi geçer düzelirsin ama bu toplumdaki kangren parmağı kesmek gerekmiyormu zira tüm vücuda yayılıyor bu duyarsızlık...
üzülme eğer gidip bir daha dönemezsen de ... keşke bende gidebilsem diyorum bazen ama savaşmayı seçiyorum her defasında bu zayıf insanlara mı yenileceksin? zayıf hastalığa? bu kadar mı zayıfsın? kalk toparlan kendine gel ve hayata insanların suratına tükürürcesine iyileş...
güzel günler göreceğiz emin ol sevgili yazar dostum.
hoşçakal değil merhaba diyecez hep beraber merhaba sözlük merhaba yazarlar.
Allah yar ve yardımcın olsun.
kemoterapi alan birçok tanıdığım bu hastalığı atlattı. iyi olma şansın çok yüksek dostum, hemen moralini bozma. Allah'a bol bol dua, sağlıkla şifa ile ilgili olanları tabi. Dediğim gibi iyi olma şansın yüksektir.
Kesinlikle döneceksin. Acil şifalar.
geçmiş olsun kardeşim allah şifa versin umarım kısa zamanda aramıza dönersin dualarımız seninle.
Allah şifa versin yazar dostum. güzel günler görmen dileğiyle...
insallah allah sifa verir. uzme kendini yeterki. moral herseyin ilacidir. biliyorum iyilesip aramiza doneceksin insallah..
seviyoruz seni.
derdinin dermanı yine sensin dostum. moralini yüksek tut her daim. bak benim 6. hissim pek kuvvetlidir. çok geçmeden tekrar aramıza döneceğinden hiç şüphem yok. allah yar ve yardımcın olsun.
Geçmiş olsun sayın yazar.

inanıyorum ki en kısa sürede hastalığı atlatıp, buralara tekrar geleceksin.
Gülüp güldürecek, bilgi vermeye devam edeceksin.
(bkz: geçmiş olsun)
(bkz: ben kanseri yendim)
şifalar dilerim, moralinizi bozmayın.