bugün

allah acil şifa versin dediğim yazarın söylemidir. bir an önce iyileşip dönmen dileğiyle dostum.
(bkz: geçmiş olsun)
(bkz: acil şifalar)
geçmiş olsun.vazgeçme sakın.moralini bozma.inan kendine kardeşim.
geçmiş olsun en kısa zamanda geri dönmen dileğiyle.
inancını kaybetme hastalığıdır kanser.. onu yenmenin en etkili ilacı ise moraldir. ki en ağır kanser vakasının bile inançlı bir tedavi sonrası atlatıldığına hemen hepimiz şahit oluyoruz artık ne mutlu ki... hem o dökülen saçlar, kirpikler de daha da gür, daha yenilenmiş olarak tekrar çıkıyor... yeter ki sen günlük hayatında seni mutlu eden şeylerden vazgeçme...
unutma; hayatın iplerini sen bırakırsan, hayat da seni bırakır ... bizler tevekkülü bıraktık unuttuk hem de uzun bir süredir bu böyle... sadece kaderci ya da inançsız insanlar haline döndük... lütfen en zor anlarında şükürü ağzından, gönlünden eksik etme ve tevekkülü unutma...
sen dahil, iyileşmeyi bekleyen herkese acil şifalar, hayırlı ömürler dilerim.
allah acil şifalar versin. moralini yüksek tut kardeşim. yüzlerce insanın duası seninle. bunu unutma.
dur be oğlum nereye gidiyosun
inanmak başarmanın yarısıdır derler, inan ve başar.
iyi sarıl sevdiklerine, öylesine değil, sıkı sıkı...
ne kadar çaba harcaman gerektiğini, o çaba için gereken gücü bulacaksın o zaman işte.
geçmiş olsun, allah şifa versin.
korkmayın, peşindeyim. bir yere gitmeyecek de, iyileşip gelecek de.
yapma çocuk...bizi bırakıp gidemezsin sen..yapmazsın..
aile büyüklerimin çoğunu kanserde kaybetmiş biri olarak durumuna çok üzüldüm,sana acil şifalar diliyorum.
not:bizimkiler yaşlıydı dolayısıyla pek fazla direnmediler ama senin durumun farklı.ümitsizliğe kapılma,belki çoğuna saçma gelebilir ama kanseri,yaşama sevinciyle yenen insanları çok duydum.
bu başlığa son entryi yine başlığı açan yazarın gireceği şimdilik vedasıdır.o zamana kadar Allahın kendisine yardımcı olmasını diliyorum.çok acil şifalar...
boşa veda etmemesi gereken, iyi haberlerini aldığında burdan bildireceğine emin olduğumuz yazarın vedası.
ne diyelim efendim geçmiş olsun allahtan acil şifalar diliyorum.
Allah acil şifalar versin dostum. neler neler oluyor ne mucizeler oluyor ki asla küçümsemek için söylemiyorum bu da geçer. inşallah geçecektir de. ayrıca burada bu durumla alay eden herkes insanlığını en kısa zamanda bir gözden geçirsin derim. insanlığınızı da kaybettiyseniz ne için yaşıyorsunuz?
kemoterapi alacak olmanız kanser düzeyinin o kadar da abartılacak düzeyde olmadığını gösterir. ileri düzeylerde kemoterapi bile verilmez. burada moral ve inanç çok önemlidir. lütfen şunu aklınızdan asla çıkarmayın, daha çok ama ama çok uzun seneler önünüzde. bu geçici ve yaşamanız gereken bir süreç. tabi ki kolay olmayacak, ama siz buna göğüs gereceksiniz. mecbursunuz. allahtan şifa diliyorum. herkezin başına gelebilir bir hastalıktır ve geçer gider. evet bu kadar basit. geçer gider. gözlerinizden öpüyorum. görüşürürüz.
geçmiş olsun döndüğünde tekrar görüşürüz.
çok geçmiş olsun artık tıp ilerledi bu hastalığı yeniceğine canı gönülden inanıyorum,sözlüğe tekrar dönüceksin inşallah tekrar geçmiş olsun.
yeni yılda inşallah şifalar bulursun kardeşim.
tekrar görüşmek üzere. Dönüşünün muhteşem olması dileğiyle.
allah yardımcın olsun, dualarım(ız) seninle.
gecikmiş teşhise rağmen karaciğer yetmezliğini yenmiş biri olarak söylüyorum ki; hiçbirşeyi takma kafana, güven doktorlara..

açık konuşayım.

şunu unutma; ne zaman öleceğini değil tedavinin ne zaman biteceğini sağlığına ne zaman kavuşacağını düşün. bitecek ve sağlığına kavuşacaksın.
Çok geçmiş olsun iyi olman dileyimizle.