bugün

hatun kişinin, gelmiş geçmiş bütün yabancı dizleri müzikleriyle, replikleriyle, konularıyla ezbere bilmesidir. hayal gücünden bahsetmiyorum bile.
yeni nesil televizyon önünde yetiştiği için kız/erkek hemen hepsi tüm dizileri ezbere bildiklerinden,şaşırılmaması gereken kızdır.
not:üzücüdür. ülke ekonomisi, ülkedeki siyaset gündemi, ülkede olup bitenlerde bihaber gezen , iki çift laf konuşamayacagınız hayatı dizilerden ibaret insandır.
a = erkek, b = kız.

--spoiler--
a= horatio caine' nin en sevdiğin repliği ne?
b= now we go.
a= patrick jane mi cal lightman mı neden?
b= jane tabi ki... adam hem yakışıklı hem tatlı tatlı kötü adamlara laf sokuyor.
a= csi las vegas' dan ayrılmasına en çok üzüldüğün kişi kimdi?
b= gil grissom tabi ki...
a= csi new york' dan kaç tane seri katil geçti tatlım?
b= ııım... 3?
a= en son 4 idi. ben de emin değilim. wikipedia' da episodes list' den bakalım.
b= olur. başka soru?
a= gregory house' nin en sevdiğin repliği nedir?
b= ' özür dilenmesini pek umursamıyorum. '
a= ' herkes yalan söyler ' bana göre.
b= felsefe yapma be! devam et.
a= criminal minds dizisinde seni en çok etkileyen seri katil kimdi?
b= eric ryan olsen...
a= ünlü seri katilleri taklit eden sosyopat. katılıyorum. peki spencer reid ile ev arkadaşı olsan?
b= kitap yazarım! *
--spoiler--

yabancı dizilere bayılan erkek için mükemmel ötesi gelişmedir. tabi böyle bir kız var mıdır? tartışılır.

edit: yahu bırakın isteyen politikayla, isteyen ekonomiyle, isteyen dizilerle, isteyen futbolla ilgilensin. saygı duymayı bilelim.

edit-2: yazım yanlışı düzeltildi.
uğruna 100mbit kotasız internet alınıp tüm dizilerin teker teker izlendiği durumdur.
Süper olurdu. Kesin ayarlardım. Ancak insanların hayatlarının dizilerden ibaret olmaması gerek. Hayatı dizi başında değil dışarda yaşamak lazım. Tabi bu durumda ayrı bir başlık konusu.
ölsün bence.
erkek de yabancı dizilere meraklıysa tencere kapak ilişkisi. âlâ.
süper kızdır, bendir.