bugün

kendisi hakkında derin bilgilere sahip olma çabası. genelde sonuç vermez kendinizi şanslı hissetseniz de...
ey aşk sen nelere kadirsin.
facebook da aradıktan sonra bulamayıp geniş çaplı bir araştırmaya koyulmaktır.ama genelde nafile sonuçlanır.
(bkz: aramaya inanmak)
görsellere tıklayıp mouse ile de okşanırsa psikopatlığın tescilleneceği durumdur *
bulamazsa hüsranla sonuçlanır, bulunursa şüphe ile.
çok korkuyorum sözlük. ben arkadaşımı aradım. yoksa aşık mıyım? yok yok saçmalıyorum.
araştırmacı, şüpheci ve meraklı kişilerin mutlaka yaptığı bir hadise.
google'dan aratılan isim sonuç vermeyince kızın mail adresi devreye sokulur. google amca buna karşılık olarak herhangi bir bilgi önünüze sürdüğünde bunu hemen diğer topladıklarınızın (farklı yollar deneyerek) yanına eklersiniz. bu bilgiler birikir dağ olur. onun hakkında çok fazla şey öğrenmiş olursunuz, her gün onunla yaşıyor hissine kapılırsınız. mesela eti cin sevdiğini duyduğunuz andan itibaren bütün cinler size onu hatırlatır. ah ben.. hatırladım diyorum bak yine. hatırlatmaz hayır. zaten o hiç aklınızdan çıkmayandır. hoşlantı yerini, kördüğüm bir aşka bırakır. aradan yıllar geçer. siz ondan çok biliyorsunuzdur onun hayatını. ama o sizin varlığınızdan bile haberdar değildir. işte durum burda platonik boyut kazanır. geçmiş olsundur.
facebook, myspace vb. sitelere fotoğraflarını yükleyebileceği varsıyalarak, olası bir albüm çalışmasının temellerini atan kişinin yaptığı eylemdir.
Şu çağda yapmayan yoktur herhalde.

Bir de sevgilisinden tc kimlik no isteyip, resmi yollarla araştıran şakirt vardır.

(bkz: ben bunu gördüm)
adını değil de kullandığı bi nicki aratmıştım ve gerçekten sonuç almıştım. üye olduğu tüm sitelerde insan hep aynı nicki mi kullanır be? neyse, çok gereksiz, saçma bi aratmaydı. kimse de böyle bi yavşaklığı yapmasın. olm google mı kavuşturcak sizi, hö?*
tırnak içine alınca daha ayrıntılı şeyler çıkar hee.
(bkz: sevgelini telefonuna google diye kaydetmek)
(bkz: aşıksın lan işte)
ben neleri ortaya çıkardım dedirtir insana ki dedirtiyorda. bence gayet olunası durumdur,araştırıcı sevgili aracı.
hoşlandığınız kişi maazallah kim kardashian,paris hilton falan değilse denemeyin saçmalamayın sayın liseli ergen kardeşlerim
tam bir çaresizlik durumudur.
itiraf etmeli ki, çoğumuzun kalkıştığı eylemdir efendim, hatta bu da kesmez görsellere bile bakılır hoşlanmanın derecesine göre...
söz konusu olay benim isimim ile denelinirse sadece zatımın görünülebileceği gerçektir.
hoşlandığı kişinin ismini öğrenebilmiş, şanslı insanların rahatlıkla gerçekleştirebileceği eylem.
Twitter, feysbuk gibi yerlere tek tek bakmadan zahmetsiz bi çözümdür.
Hoşlanılan kişinin bile varlığından haberi olmadığı 3 4 yıl önceki ask fm hesabı bulunur ve soruları hatim ettikten sonra genellikle kişiden soğutur.
(bkz: stalking)
manken veya modelden hoşlandığınızı gösterir.
görsellerde aranır. kızın fotoğrafı görüldüğünde ilgili site kontrol edilir. yani bi arkadaşın dediğine göre.