bugün

Maalesef ne erkeğimiz ne de kadınımız insanlıktan nasibini aldığı için, kimin kime açıldığını bir önemi yok.
başıma geldi. kıza deliler gibi aşıktım ve çok güzeldi. ben o zamanlar sporu daha yeni bırakmak zorunda kalmıştım. hastalık çıkmıştı ve dikkat etmedim. ani bir kilo aldım. sporu bırakmak ve bu kilo olayı suspus etmişti beni. bir gün geldi bana

+yiğit senin benden hoşlandığını söyledi.

-efendim?(heyecandan efendim kelimesini 15 sn de söylemişim)

+söyleyebilirdin hiç yoktan yiğit yerine sen neden söylemedin ki?

-bilmiyorum

+eğer söylemeyeceksen ben söylüyorum

ondan sonra söyledi ve kabul ettim tabi ama 2 ay sonra ayrıldı. daha sonra da zaten hiç söylemedim ve umursamadım hala da yalnız birisiyim. alıştım artık.
Doğru kişi olduğunu düşünüyorsan karşındaki insanın yapılabilecek bişey. Ben duygularımı açtım ve sonucu da olumlu oldu. Sonuçta kadın erkek eşit değil miydi ?
Hoşlanılan insana açıldığına değmez. Hoşlanmak açılmaya değecek bir duygu değil.
Nefret etmek veya vurulmak olabilir.
Bazen önce nefret etmek sonra vurulmak, işte o zaman açılabilirsin.
2 kez yaptığım eylem. birinde kibarca reddedildim, diğerinde önce reddedildim ama pes etmedim. sonunda o bana geldi, 3 ay çıktık sonra yine kendisi ayrıldı. sonuç olarak hüsran ama pişman mıyım? asla! yine olsa yine yaparım. bunun toto kaldırmakla falan da alakası yok sadece karşınızdaki insana bağlı bi olay. seviyosanız gidin konuşun bence. insan yaptıklarından değil yapmadıklarından daha fazla pişmanlık duyuyor.
Açılmaya gerek yok.
Açık seçik davranın ince ince asılın. Mmmh.
yapılmaması gereken şeydir. ondan sonra iyi izleyin erkeğin davranışlarını nasıl da değişiyor başka bir şeye dönüşüyor.
Erkek zaten hoşlanıyorsa belli ediyor. Ha kız açılmış ha erkek karşılıklı bir durum söz konusu Ama bizim kızlar ölse erkeğe açılmaz bize de bu kıt görüşlü kızlar düştü ne yapalım.

Yok basit görünmeme yok yollu sanılmamacılar damlar şimdi.

Edit: oylayanların hepsi açık yoladı. Hepinize desteklerinizden ötürü teşekkürler.

Edit2: ilk editi boşa çıkarmak için açık oylamayan trolü de buradan tebrik ediyorum.
Yine objektif bakacagim bir konu daha.
Kizlar sizi erkek basit gormez kisiden kisiye degisebilen bi konudayiz.
Erkegi iyi analiz etmeli sozlerine mimiklerine ellerine kollarina bakin.
Ne kaparsaniz o kârdir.
Erkekler sizde gotunuzu hemen kaldirmayin ayni siz ne iseniz oyle devam edin.
Guzel guzel anlasin iste birbirinizi bulmussunuz.
Açılmam da inceden allahu ekber dağlarına yürür gibi yürürüm. Karşılık buluyorsam devam. Bulamadıysam da uzaklaşıp giderim. ilk bir kaç saat üzülür sonra da önüme bakarım. O salağı mı bekleyecem hayatımın sonuna kadar felsefesi çalışır bende.
Bugün yaptığım eylem.

Açık oyladım, yetmedi favladım.

Umarım mesajımı alıp dönüş yapar.
Eger kiz sizle konusurken gulen gozlerle ve gulumseyerek bakiyorsa size karsi olumlu duygular icindedir demektir.
Yil olmus 2018 hala aranizda biz erkeklere açilamayan hayvanlar var.
Bir kaç ay önce, uzunca bir süre hoşlanıp dikkatini çekemediğim beyefendiye karşı yaptığım eylem. Kendisine "hoşlandığım bey" diye hitap etmiştim utanmıştı, sevinmişti hatta bir süre şaşkınlıktan konuşamamıştı. Sonra konu değişti tabi.

Akşam mesaj gelmişti "varlığını farketmemem imkansız sadece senden beklemiyordum aslında bir süredir acaba diye düşünmüştüm ama aniden söyleyince ne diyeceğimi bilemedim bu konuyu yüzyüze konuşalım buradan eksik olur." Gibi gibi şeyler. Tam olarak bu olmasa da benzer şeylerdi.

Sonra ne mi oldu? Bu konuyu asla yüzyüze konuşamadık. X isimli bir kızla fotoğraflarını, hikayelerini gördüm. Ona açıldıktan bir kaç gün sonra takipleştiği bir kızdı. Belki kızdan hoşlanıyordu açılacak cesareti bulamamıştı ben ona duygularımı söyleyince o egoyla gitmiş kıza açılmış kızda karşılık vermiş ve birlikte olmuş olabilirlerdi ihtimal dahilindeydi her şey.

Tam olarak nasıl bir ilişkileri olduğunu bilemediğimden sadece tahminde bulundum ama uzun sürmedi birliktelikleri kız başkasıyla sevgili oldu, birbirlerini takipten çıktılar.

Ben de haliyle soğumuş bulundum. Sezgilerimin peşinden gidip kızı yakın takibe almasaydım bir ilişkileri olduğunu anlamayacaktım.

Açılmak isterseniz açılın hemcinslerim ama genelde reddedecekler bu sona hazırlıklı olun.
Artık yapmama kararı aldığım olay.
iki kere açıldılar ikisi de dönmemek üzere giderken oldu. hayat çok enteresan. hatta biri "senden korkmasam evlenirdim" dedi. korkmasının sebebini hala anlamış değilim.
(bkz: manyak mısın dayınla evlenip nabıcan)
size tek tavsiyem karşınızda bulunan kişi her kim olursa olsun , " bu bana her türlü bakar " veya " bu bana bakmaz " olarak kendi beyninize işlemeyin . kendinize değer verin ama başkalarının yerine düşünecek kadar kendinizi önemsemeyin . seviyorsan seviyorsun , söylersin biter . ama sen kimsin de o insanın yerine fikir beyan edebiliyorsun. nasıl oluyorda sırf sen istediğin için bir şey olsun istiyorsun. olmaz öyle şey .
Hoşlanan kişi erkekse asla gerçekleşmez, hep aksatılır, hep unutulur ve ondan bıkılınca zaten zahmet bile edilmez. Yani erkekseniz suya düşer, yapılmaya yeltenilmez bile... Daha önce yaptıysanız, tek lafım "wow"!
ben yalnızlığa alıştım senle ilgisi yok.
yok bok.
platonik takılan ev hanımları bu başlıkta takılıyor. net. evlilik programları da kaldırıldı ne izliyo ki bunlar...
hoşlanılan kıza açılma durumunu her iki taraf da kabul etmişken, hoşlanılan erkeğe açılma durumunu her iki tarafın da kolayca benimsemeyeceğini hepimiz biliyoruz.
zamanında kızlar, hemcinslerini "seviyosan git konuş bence" şeklinde gazlasaydı şu an bu durumu tartışmıyor olurduk. hatta şu an bu başlıkta kızların karşı cinse açılmak için kullandığı taktikleri okuyor bile olabilirdik.
ama olmadı.
ne oldu?
bu entryi okuyan sözlük erkeğinin gözleri doldu. evet.

bu hüzünlü entryi devam ettiremiyyceğim. ühühühü.
açılmak ama dubaları geçmemek.
bi açılın aqq. sırf sizin acilamama
niz yüzünden nice aşklara son verildi
Bir erkek olarak konuşuyorum, her hangi birisi benden hoşlanıpta açılır ise o anda ona sarılıp ağlarım.