bugün

emel müftüoğlu'nun klibiyle birlikte gönüllerde taht kurduğu, aradan gecen nice seneye rağmen halen kütür kütür çalınıp söylenecek kadar sağlam altyapısı olan** türkiye'nin ilk single şarkı albümü ve şarkısıdır.

zall'a not, tuzlukları yerine bırakın gammazlar: zall, iş bu entry mobil application'dan yıldızlı bakınız verilmediğinin ispatıdır. Bi ara ilgilen.
emel müftüoğlu\'nun zannımca en güzel klibi ve şarkısı. o kadar değişik ve renkli ki klibi çocukken gözlerimi ayırmadan izlerdim. sözleri de ayrı bir güzeldir.

A ciğerim söyle neyleyelim
Sevmeyelim de taşa mı dönelim?
(bkz: orospu erkek)
bu kavramı bir atasözüyle ilişkilendirsem bu Aç köpek fırın deler olurdu.
(bkz: tim howard)

(bkz: serbest çağrışım)
nakaratı çok hoşuma gitti , geçen bir şarkı yarışmasında duydum ve arşivime ekledim , 90 lı yılların güzel parçalarından biri.
90'ların en şık şarkılardandır...

(bkz: yine de aşk boyun eğmez)
unutulmamak için tekrar klip çekilip söylenen şarkı. Allah aşkına yapmayın. bunu yapmayın abi. saygılar.
Çapkın erkek anlamında olan söz. Evet.
yeni düzenlemesini ozan çolakoğlu yapmıştır. kendisinden beklenmeyecek kadar düşük olmuş.
emel müftüoğlu söylerdi, şapkalı klibi vardı.
abazalık ile arasında çok çok ince bir çizgi bulunan sıfat. aman dikkat.
Sen arada sirada ugra bana hovardayim diye kiyma bana aman aman.
https://www.youtube.com/watch?v=9q8zlZMY7u0
https://www.youtube.com/watch?v=O1wyl6sbZyI

sezen abla yazmış, emel abla seslendirilmiş..

klip çok iyi yeaa..
Emel müftüoğlu'nun harika seslendirdiği parça. Moraliniz bozuksa açıp dinleyin derim.

sen arada sırada uğra banaaaaa
hovardayım diye kıyma bana
fikri firardayım uyma bana
oyuna gelmeee aman amaaa hehehe
evde karısını ekip dışarda gezen tipi tıp.
nostalji sevgimi tetikleyen bir diğer şarkı. seviyorum seni sezen aksu.

işte bu şarkıdaki gibi durum, çok fazla ama çok fazla şey yapmak istiyoruz o kişi için. Onun için aptal gibi her şeyi göze de alabiliyor, her türlü deliliği yapacağımıza yemin de edebiliyoruz. Yapabiliyoruz da aslında. Gözlerimizi o saniye kapatıp, derin bir nefes alıp, gidip eyleme geçmek...Evet. o kişiyi kaybetmektense bunu direkt gerçekleştirebiliyoruz. Ama gerçekleştirdiğimizde gitmesi? uzaklaşması?
sonra bir soru geliyor: bunun için miydi her şey? Ben bu kadar salak mıydım? Hata ben ve sevmemde miydi? evet dostum öyleydi. bu olayın öznesi bendim bir zamanlar ve kısa süre sonra tekrar ben olmam da ihtimal dahilinde. Amaan, aşksız mı yaşayalım?
doksanların bandosudur.
Pek keyifli bir emel müftüoğlu şarkısıdır.

“A ciğerim söyle neyleyeyim?
Sevmeyelim de taşa mı dönelim?”
demet sağıroğlu'nun kınalı bebek'ine çok benzeyen emel müftüoğlu şarkısı.
demet sağıroğlu'nun kınalı bebek'ine çok benzettiğim emel müftüoğlu şarkısı.
simge'nin konserinde de söylediği emel müftüoğlu şarkısı.