bugün

bir erkeğin/ kızın başına gelebilecek en berbat durumdur. keşke zamanı geri alsam diye düşünürsünüz.

- hmm şey ya ben sana bişey soracam

* tabi söyle dinliyorum

- hmm şey hoşlandığın birisi felan var mı?

* aa evet birisi var. peki ya senin ? ( kişi hoşlandığı kişiyi hemen kendisine çeker )

hafif bi tebessüm

- evet benimde var

* şey bu cocuk işte makina müh. okuyor çok tatlı çok şeker bişey.

- hönk?!?! aa ne güzel

* seninki kim peki ?

- şey ya boşver. yok zaten. seni denemek için sordum

denir içinde bir hüzün, müslüm şarkılarından bir albüm hazırlanarak dünyayla bağlantı kesilir.
gözler, gözleri gözleyen gözleri gözler...
(bkz: beni sevmiyordun bilirdim bir sevdigin vardi)
kıskanılması olası olan kişi.
bu zat-ı muhteremin kimliğini öğrendiğimizde vücutta bir ısı artışı, kalbin hızlanması ve 'hadi yaa' diye bir tepki yaşanır. hele o şahıs arkadaşımız ise.....*
hep mi benim başıma geliyor lan bu tip olaylar acaba diye tekrar düşünmeme neden olan başlıktır.* * *
(bkz: beni beğeneni ben beğenmem)

bir de şu var :

(bkz: benim beğendiğim ise beni beğenmez)
özdeyisin sahibini bilmemekle beraber, ''insanlar hep birilerini takip ederler, ama asla kendilerini takip edenleri görmezler.''
o kisi size göre kesinlikle olması muhtemel en son insandır ama hatun kişiden cevap alındıktan sonra kafa 115 derece cevrilip kıça bakmak suretiyle uzaklaşılır. Bir süre telefonlara bakılmaz traş olunmaz arabesk hayat yaşanır ve acısı atlatılır atlatılmaz yeni kişler yeni heyecanlar kovalanmaya başlanır. *
doğal bir rakiptir. görüldüğü yerde imha edilmelidir.
(bkz: hoşaf)
daha kötüsü * hoşlandığınız kişinin hoşlandığı kişinin hoşlandığı kişinin de sizden hoşlanması tabi zordur ama hiç birşey imkansız değildir...
daha kötüsü ve olasılık dairesinde olanı bu kişinin arkadaşınız olmasıdır ki, fizik uzayda işgal ettiği pozisyon gereği açılamayan şemsiye gibidir durumun bünyenizdeki etkisi.
enişteniz olacak kişidir muhtemelen.
*ayten meraba bak bu selma
-o kim?
*hoşlaşdığım kişinin arkadaşı
-bak bu da merve
* o kim?
-hoşlandığın kişinin hoşlandığı kişi
*ben kimim?
-hoşlandığım kişinin hoşlaştığı kişinin hoşlaşması
*sen kimim?
-hoşlansam kişinin hoşlaşmasın
*siz kimiz?
-hoşlanılan bizim hoşlandığımız hoşlanan
her zaman rakip gibi görülse de, uygun bir zemin hazırlanıp hoşlanılan kişiye karşı silah olarak ullanılabilecek kişidir. bu kişiyle kanka olup iş daha da ileri götürülebilir.
kişinin kendisi ise bu iş olmuştur.
düz mantığa göre hoşlanılası kişidir.
(bkz: dostumun dostu dostumdur)