bugün

sese duyarlılaştıkça çin işkencesinden beter bir hal alan olaydır.
lise 3 te babamla aynı odada yatmıştım, annem yanıma fıydırmıştı babamı. arkadaş bir horluyordu adam taramalı makine aslan gürlemesi karışımı bir ses çıkıyordu adamdan. en son kulak tıkacını keşfetmiştim, rahatlamıştım.
derhal horlayan kişinin ağzına kilotlu çorap top yapılıp sokulmalıdır..
Saç baş yolduran, uyandırıp, eşek sudan gelene kadar dövmek istediğiniz, hunharca cinayet planları hazırlatan bir durumdur.Dürtmenin, yana çevirmenin işe yaramadığı durumlarda, yastığı alıp, tıpış tıpış uzaklaşmanız gerekir. Amerika' da, horlayanların, pijamasının sırt tarafına tenis topu dikildiği rivayet edilir. Böylece yan dönmek zorunda kalan kişi horlamazmış. Değil tenis topu, bowling topu iliştirsen bile, kükremeye devam edecek insan sayısı küçümsenmeyecek boyuttadır.
şu an yaşadığım ve horlayan kişiyi hastanelik etmenize neden olabilecek durumdur. uyuyamazsınız. iyi ki dünya kupası var.
arada bir seslenip ne oldu rüya mı gördün de kalktın denilebilecek insanlardır.
Emin olun horlayan iki kişiyle aynı odada kalmaktan daha iyidir. *
Horlayan kisiden once uyunmalidir ki uyuyabilinsin.
benim icin farketmez acayip derecede ağır uykum var.
Hayvanat bahçesine gitmiş gibi olursunuz bütün gece.*
kişisine göre değişir bu. horlayan gündüz vakti afeti devran diye nitelendirilebilecek bir kız ise ağzı burnu kırılabilir. ama yok babaysa yastık kafaya gömülür ve uyumaya çalışılır.
Ulan aynı odayı geçin uyurken ulusa sesleniş yapan biri varken farklı odalarda kapı kapalıyken bile insan uyuyamıyor. Dön sağa horrr dön sola hoooorrrr, bu da kafa yani.
Caktirmadan ses yapılabilir. Atın yere bardagi, Ayy falan deyin sonra. Samimi iseniz uyandırdın iki dakika bekleyiversin uyumanızı.

Bunlar hep tecrübe.
kalbinden defalarca bıçakladığımı hayal ederek sakinleşmeye çalıştığım durumdur. bir kaç kere başıma geldi. evet. nefretlik.
Şahsen horlayan sevgilimse ya da sevdiğim biriyse çok hoşuma giden durumdur. Zaten sevmediğim biriyle aynı odada işim ne.
Kafayı yemiş demeyin çok tatlı bi durum.
Horladıkça sinirleriniz bozulur, sinirleriniz bozuldukça horlamanın volümü artar hatta kükremeye dönüşür.
Yastığı alıp, boğmayı filan düşünürsünüz hunharca.
Sonra sahiden yastığınızı alıp, kuzu kuzu başka odaya geçersiniz.
O gece bitmez!!!
17 yıldır maruz kaldığım zorunlu durum. Cezam müebbet galiba.
Çıldırtır.
Hele bide horladığını kabul etmez ''ben daha uyumadım bile'' der, bir türlü kanıtlayamazsınız. Bu sizi daha da sinir eder. Sonra oda değiştirmek istersiniz soğuk olduğu için istemez oraya gitmenizi ısrar edince sizden önce davranır. Bu sefer siz başlarsınız gel boşver üşütürsün orda demeye ama gelmez. işte o zaman alır sizi bir vicdan azabı,pişmanlık.
insanı delirtir. Hele horultu sağa sola döndüğünde dahi bitmiyorsa işkence had safhaya varmış demektir.
Bazısı tam "horlamıyor artık uyuyabilirim galiba" derken birden aslan gibi kukremeye baslar. Odunuzu koparır. Aslanla rasim ozan kutahyali arasında tabi bu ses.
Ben böyle bir arkadaşla kalıyorum hatta sabahları sesi o kadar yüksek çıkıyor ki uykumdan uyanıyorum.
adamın burnunda deviasyon değil antrikot var sanki anasını satayım

(bkz: kendinden üçüncü tekil şahıs olarak bahsetmek)
Küçükken tatilde babaannemle aynı odada uyumak zorunda bırakılmıştım, kadın bütün gece senfoni orkestrası gibi konser verdi ve ben uyuyamadığım için ağladığımı hatırlıyorum.

Babaannemi o günden beri pek sevmem.
Zulümdür. Resmen kulak baş gider uykunuz zehir olur. Askerde ne yapacam lan ben. Allahım yardım et.
Düşünmemeye, konudan uzaklaşmaya çalıştıkça daha çok kendini belli edecek olan işkence biçimi.

Bir insan vücudundan öyle sesler çıkarken nasıl uyur aklım almıyor, bir de “xxx” diye seslendiğimde susuyor onu da aklım almıyor.
oda arkadaşımdır kendisi. geceleri horladığında kalkıp burnuna burun bandı takıyorum. çekilecek gibi değil subhanallah kamyon motoru misali...
güncel Önemli Başlıklar