bugün

bir yumrukta derin uykuya sokarak horlamasını kesebilirsiniz.
Kabusum olur. Bir keresinde bir arkadaşımla bu olayı yaşamıştım. Kulağıma yastığı yapıştırmama rağmen yine de horlamadan dolayı sabaha kadar uyuyamamıştım. Kızı da utancımdan uyandıramamıştım. Sabahında zombi gibiydim.
Uc gundur maruz kaldigim talihsiz olay. Bir ziyaret sebebi ile sehir disindaydim. Kuzenimle ayni odada kaldik. Aman yarabbim. Amman yarabbim. Son gece uyuyamiyorum diye aglarken sizmisim resmen.
Horlamaya dayanamiyorum. Nefes sesine bile dayanamiyorum ben.

Simdi evimdeyim, birazda da uyuyacagim. En guzel ben uyuyacagim.
bahsetmiştim üniversite yıllarında yurtta kalmış biri olarak ne zor olduğunu bilirim, kafayı yastığın altına koyarsın kesmez , peçete tıkarsın kesmez, o ne biçim illettir o. kesin çözüm arayanlar için;
(bkz: silikon kulak tıkacı)

sabah alarmını duymama durumu yaşanabilir.
Akla, Hunhar fikirler getiren, asap bozucu durumdur.

Şimdi şeytan diyor al şu yastığı, bastır yüzüne!

Kükreme lan artık, kükremeee...
Resmen eziyet olmalı. Bilmiyorum kalmadığım için. 1-2 hırlayan manitayla kaldım sadece. *
Üniversite 1. Sınıfta evde 4 kişi kalıyorduk. Odaları 2'şerli paylaşacaktık ve diğer 3 kişi Benimle aynı odada kalmak istedi, bunun için kavga ettiler. Daha önce kaldığımız arkadaş evlerinden horlamadığımı biliyorlar tabi... her daim alkolüm ve mezem olması da cabası tabi. *
Bu hayattaki en buyuk imtihanlarımdan biri olan insandır.
Aynı odada baskasının nefes alıs veris sesine bile tahammul edemezken horlayan insan benim icin cinnet gecirme sebebi olabilir.
O yuzden odamda baskasının uyumasına musaade etmiyorum. Dusuncesi bile su an tuylerimin diken diken olmasına sebep oldu.
oda arkadaşımdır kendisi. geceleri horladığında kalkıp burnuna burun bandı takıyorum. çekilecek gibi değil subhanallah kamyon motoru misali...
Düşünmemeye, konudan uzaklaşmaya çalıştıkça daha çok kendini belli edecek olan işkence biçimi.

Bir insan vücudundan öyle sesler çıkarken nasıl uyur aklım almıyor, bir de “xxx” diye seslendiğimde susuyor onu da aklım almıyor.
Zulümdür. Resmen kulak baş gider uykunuz zehir olur. Askerde ne yapacam lan ben. Allahım yardım et.
Küçükken tatilde babaannemle aynı odada uyumak zorunda bırakılmıştım, kadın bütün gece senfoni orkestrası gibi konser verdi ve ben uyuyamadığım için ağladığımı hatırlıyorum.

Babaannemi o günden beri pek sevmem.
Ben böyle bir arkadaşla kalıyorum hatta sabahları sesi o kadar yüksek çıkıyor ki uykumdan uyanıyorum.
adamın burnunda deviasyon değil antrikot var sanki anasını satayım

(bkz: kendinden üçüncü tekil şahıs olarak bahsetmek)
Bazısı tam "horlamıyor artık uyuyabilirim galiba" derken birden aslan gibi kukremeye baslar. Odunuzu koparır. Aslanla rasim ozan kutahyali arasında tabi bu ses.
insanı delirtir. Hele horultu sağa sola döndüğünde dahi bitmiyorsa işkence had safhaya varmış demektir.
Çıldırtır.
Hele bide horladığını kabul etmez ''ben daha uyumadım bile'' der, bir türlü kanıtlayamazsınız. Bu sizi daha da sinir eder. Sonra oda değiştirmek istersiniz soğuk olduğu için istemez oraya gitmenizi ısrar edince sizden önce davranır. Bu sefer siz başlarsınız gel boşver üşütürsün orda demeye ama gelmez. işte o zaman alır sizi bir vicdan azabı,pişmanlık.
17 yıldır maruz kaldığım zorunlu durum. Cezam müebbet galiba.
Horladıkça sinirleriniz bozulur, sinirleriniz bozuldukça horlamanın volümü artar hatta kükremeye dönüşür.
Yastığı alıp, boğmayı filan düşünürsünüz hunharca.
Sonra sahiden yastığınızı alıp, kuzu kuzu başka odaya geçersiniz.
O gece bitmez!!!
Şahsen horlayan sevgilimse ya da sevdiğim biriyse çok hoşuma giden durumdur. Zaten sevmediğim biriyle aynı odada işim ne.
Kafayı yemiş demeyin çok tatlı bi durum.
kalbinden defalarca bıçakladığımı hayal ederek sakinleşmeye çalıştığım durumdur. bir kaç kere başıma geldi. evet. nefretlik.
Caktirmadan ses yapılabilir. Atın yere bardagi, Ayy falan deyin sonra. Samimi iseniz uyandırdın iki dakika bekleyiversin uyumanızı.

Bunlar hep tecrübe.
Ulan aynı odayı geçin uyurken ulusa sesleniş yapan biri varken farklı odalarda kapı kapalıyken bile insan uyuyamıyor. Dön sağa horrr dön sola hoooorrrr, bu da kafa yani.
kişisine göre değişir bu. horlayan gündüz vakti afeti devran diye nitelendirilebilecek bir kız ise ağzı burnu kırılabilir. ama yok babaysa yastık kafaya gömülür ve uyumaya çalışılır.
Hayvanat bahçesine gitmiş gibi olursunuz bütün gece.*
benim icin farketmez acayip derecede ağır uykum var.
Horlayan kisiden once uyunmalidir ki uyuyabilinsin.