bugün

nam-ı değer grom hondanın yarattığı 125 cclik şeytan icadıdır döviz kuru ve fahiş vergilerden dolayı 10 bin lira civarında bir fiyatı vardır.
ama o paraya değer.
(bkz: alacam seni kız)
ulan ne zaman bu kadar kültürsüz bir yer oldu bu uludağ şu motor hakkında 2 satır bile yazı yazılmamış yazık yaa.
2023 modeline sahip olduğum motordur ve şu andaki liste satış fiyatı 128.000 liradır ama iğrenç bir sistem ve devlet zafiyeti yüzünden daha pahalıya satılması muhtemel. ben çok seviyorum teknik detayları webde çok zaten ben kendi deneyimimden bahsedeyim. Adına kırmızı tay koydum. Canlı, küçük, enerjik, çevik her yere girebilir, artçıyla top speed alır, dönüşleri çok iyi alır yani gidon manevra yeteneği çok güzel, dengeli, en iyi özelliği neredeyse hiç yakmıyor en tasarruflu motorlardan ilk 3 de olabilir. 100km/h 2litre bile yakmıyor. deposu şuanda 200 liraya falan fulleniyor ben 1 ya da 2 haftada bir fullüyorum. görünüşü çok tatlı sanırım abd'deydi msx çeteleri var bir sürü motoru alıp parçalarını söküp renkli renkli modifiyeleyip takılıyorlarmış. Bunun dışında dayanıklı zaten cb250r modelindeki parçaların çoğu ondada kullanılmış. eksi yönü ise sadece arka abs si var tekerler de çok kaliteli değil maalesef bi su birikintisi görsün sizi atabilir üstünden bunu bilerek kullanmak lazım. Yağmurlu havalarda vs araç takip meksefesine bir tık da mesafeli sürmek lazım dururken biraz kayabiliyor. zaten çok hafif bir motor. bir de ilk 5000 kilometreden sonra hızla yükseltmek istiyorsun çünkü kabiliyetin arttıkça msx yetersiz geliyor. 125cc zaten başlangıç motoru için çok ideal ama 125 cc sekmeninde biraz pahalı o fiyata 250 cc motor almakta mümkün. açıkçası Bu kadar çabuk değiştirmek isteyeceğimi ön görseydim 250 cc alırdım. büyük motoru olanlar baya seviyor msx imkan olsa şehir içi bunu alır kullanır rahat ederdik diyorlar. karavana atacaksın arkaya Türkiye turuna çıkacaksın diyenler de oluyor. artılarını eksilerini yazdım umarım faydalı olur birlerine. Rastgele..

şaka olmadığı için komik editi: çok iri biriyseniz msx' i boşverin çünkü yarısı götünüze kaçmış gibi duracaktır.

Şaka olmadığı için komik değil editi: bugün motoru yeni sahibine gidiyor. En büyük vedalar noterde oluyormuş arkadaşlar. Haydi rastgele..
biraz daha uzun olsaydı veya aynı ebatta 150 cc olsaydı çok daha fazla rağbet görürdü. şu durumda ekseri bayanların kullanacağı çapta küçük ve yakışıklı bir makina denebilir.
artçıyla binilmesi çok zor!
tekere kalkanları da da az değil.