bugün

Arkadaşlar inanması güç ama bu haber a haber de yayınlandı.

Mağdur edebiyatının dibi bu olsa gerek, ama bu yalanı yiyen arkadaşlar olması ilginç.
görsel
hasiktir ya.olm bunlar ciddi gerizekalı.
(bkz: photoshop)
Yoookkk artik daha neler yapmatin bu kadar ya iyice rezil ettiniz bizi zaten dosta dusmana.
Gerçek olmayan iddiadır.

Şöyle ki 2017 yılında hiçbir medya kuruluşunun izleyenlerini bu derece aptal yerine koyamayacağına inandığım için gerçek olmadığını kabullenmek istiyorum.
muhalif cahapelilerin inkar ettiği gerçek. yahudi lobisinin oyununa gelmeyin. evet.
haberin montaj olup olmamasindan daha cok atom bombasi etkisini haberi sunan ablanin kravati yaratti.
hanım efendinin baş örtüsü altına gravatlı takım elbise kombinesinin yanında sönük kalacak olan haberdir. foto shoptur değildir bilmiyorum evvelden bu kanalda bir patlama ile chp nin ilişkilendirilmeye çalışıldığını ve 30 üzeri şehidimiz varken başkanlığı övdüklerini gördüğümden çokta garipseyemeyeceğim mevzudur ayrıca..
aslında bu haber algılarımız ile oynuyor, buradaki amaç marmaris büfe reklamı yapmak.
Atom bombasi degilrdir haberin asli, hidrojen bombasi soz konusudur, kanal rejideki hiyarlar icin ozur ve duzeltme yapmisti 30 dakika sonra.
Hidrojen fizyonu cok guzel sen de gelsene.
Ahahaha gülmekten gözümden yaş geldi yemin ederim.
Yemin ediyorum bu kadar salağı bir araya özenle toplayamazsın.
görsel
Türk basınının geldiği son nokta...
artık diyecek söz yok.
(bkz: ne atacaklar lan burası Türkiye mi)
görsel
elin ayağını öpmek lazım öyle polisin

keşke ataydı.

sizi kısa bir zaman sonra geri postalayacaklar

gelip burada bizim başımıza bela olacaksınız

keşke destroyere atıp yok etseler.
Seneye gidiyorum ben komple, o zaman atsinlar rica ediyorum.
(bkz: bunlar nazi kalıntısı)
Hahahahaha hic gulecegim yoktu. Su cahil insanlar beni gercekten cok gulduruyor. Bu kesimin ortak bir ozelligi var. Hepsi cahil gercekten en buyuk ortak ozelliginiz bu. Aranizda bir tane akilliya rastlamadim.
görsel