bugün

entrylerinde sürekli dişi olduğunu belirten sekizinci nesil yeni yazar. hoşgelmiş, koştursun efendim sözlükte.
ne biliyorsanız onu yapın'ın ön cümlesidir.

hoşgelmiştir. ne biliyorsa onu yazsın.*
(#12238664)
liseli olduğunu sezdiğim yazar.*
nickini gördüğümde lise yıllarımı hatırlatan yazar. ayrıca bir iftiraya kurban gitmiş ilkokul yıllarında. üzüldüm okurken, iz bırakmış belliki.

(bkz: #12007745)
gece gece gülme krizine sokmuş yazar.
sen çok yaşa emi.
doğum günü kutlu olasıca yazar.
doğum günü kutlu olan yazar.
tüm doğum günü mesajlarına ve hoşgeldin-beş gittin muhabettlerine teşekkürlerini sunan yazar.*
doğum günü kutlu olasıca yazardır. *
hepi börtdey tu yuu
mandalina suyuuu
sütünü ic de uyuuu
hepi börtday to yuuu.
doğum günü kutlu olsun yazarı,

iyi yazar vesselam.
hocasında yanlış arayan zeki öğrenci hoşgelmiş. ya soru doğru sen anlamamışsan ihtimalini görmezden geliyorum bu arada, avans olarak.
9. sınıftayız. her sınavda her soruda olduğu gibi hocam bu soru yanlış diyoruz. matematik öğretmeni sınıf öğretmenimiz. gayet sakin ve güleç adamdır. sınavda canım sıkıldı soru da çözemiyorum. millet gülsün diye piçlik yapan mallar gibi olma isteği duydum. hocam 9. soru yanlış dediğim anda 'hayır efendim yanlış olan sensin' dedi ve tokadı patlattı. tabi sonra gelip özür diledi puşt.
hocaların hiç bir zaman kabul edemeyeceği cümleyi kendine nick olarak bellemiş yazardır. hoş gelmiştir.
(bkz: #12962175) belki de en büyük itirafını kendine yapmış olan yazar.acil çözüm diliyoruz.
arkadaş gruplarında dışlandığını ve aşağılık psikolojisi yaşadığını düşünen yazar.
(#13325552) diyecek çok şey var da. şimdilik susuyorum.
daha kaliteli yazabilirsin.
(#13404509) güldürdü efendim. trajikomiktir.
(bkz: #13404509)

gündem yaratma ve popülerlik derdinde, kolpacı yazar.
hocanın göt olduğu andır ama hoca soruyu yanlış yaparsa.
(#13457559)

öhöm! beni tarif eden yazar. telefon numaram 0876..!
(bkz: evladım bu soru çıkmaz)
sevdikleriyle beraber güzel bir bayram geçirmesini dilediğim uludağ sözlük yazarı.
8. nesil silik.