bugün

sosyal medya hesabı kullanmayan normal bir vatandaştır. bilgi edinmek istediğinde gazeteyi, televizyonu veya tercih ettiği herhangi bir web haber sitesini kullanıyordur. alternatif olarak sözlük, forum tarzı uygulamaları kullanıyordur. şimdi bu başlıkta kafama ''ezik'' ifadesi takıldı. neden ezik oluyormuş bu vatandaş kendi sosyal ortamında görüştüğü buluştuğu bir yerlerde beraber bir şeyler içip iki kelam ettiği insanları sosyal medya hesaplarından takip etmediği için mi? çok saçma ve gereksiz bir sınıflandırma içeren zamazingolar bunlar.
ezik değil bence. asosyallikten uzaktır olsa olsa.
Sözde mutluluk dolu hayatını ifşa eden eziklerden daha az ezik olduğu kesindir sayın yazar.
Sanki sosyal medya hesabı açmak artı bir özellik gerektiyor.
ezik ve mutluyum.
reel hesaplar peşindeyse demek...
Benim. Şimdi ilgilenmiyorum çok saçma işler yhaaa demeyeceğim. Açık konuşalım Ne bir düzgün arkadaş çevrem var ne gündemi takip ettiğim. Haliyle kullanma ihtiyacı hissetmiyorum.
Kafası rahat insandır. Şimdiler de sosyal medya lâf sokma , kendini gösterme yeri oldu. Hic bulaşmamak en iyisidir.
hiç facebook kullanmadım twitterdan bi ara soğumuştum şimdi yine kullanıyorum. instagramda herkesi stalkıyordum bi ara o nedenle silmiştim pandemide canlı yayın izlemek için tekrar açtım. Fakat hiç foto yüklemiyorum genelde güzel kızları takip ediyorum.
sosyal medyanın anlamsızlığını ve saçmalığını farketmiş bilinçli bir internet kullanıcısıdır.
eziğim ama azcık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar