bugün

en dürüst olmaktır.
bir yerde beğenilmeme korkusunu aşıp, yüzyılın en özgüvenli insanı olmaya yol açabilir. *
(bkz: beğenilmek zorunda olmamak)
(bkz: zeki insan yalnızlıkla daha güzel yaşar)
(bkz: her topal satıcının bir kör alıcısı vardır)
o aşağılık kompleksiyle vahşi bir hırsa yol açar ve 10 sene boyunca değişim için çabalar. fakat fayda etmez. yalnızca ölür.
ne yapacağını bilemeyen erkektir. yalnızdır. yalnız kalmaya mahkum edilmiştir.

biri beni mi anlatmaya çalışıyor?
o benimdir. ama artık umurumda da değildir. beğenmezlerse beğenmesinler. onlar beğensinler diye değişecek kadar kişiliksiz değilim ayrıca da beni olduğum gibi sevmeyecekse, anlamayacaksa isterse tüm dünyadaki kızlar peşimden koşsun ego tatmininden başka neye yarar.
çok boktandır.
genelde kızların beğenmediğini erkeklerde beğenmez daha doğrusu gözlerinde değersiz görürler.
bir süre sonra insan artık bu duruma kaşarlanınca sikinde olmamaya başlar ve ortaya sosyopat
antisosyal zeki ve garip bir varlık çıkar.
(bkz: yalnızlığın zekaya etkisi)
(bkz: aşalağıyıcı bakışlar)
kadınlara karşı yapmacık olmayan erkektir, ne ise odur.
zor bir durum ama alışıyor insan. ne zaman kızlı erkekli bir arkadaş grubuna girsem sadece benden hoşlanan çıkmazdı hala daha öyle o yüzden artık arkadaş gruplarına girmiyorum ne yapayım bazıları yaşar bazıları bakar işte ben de bakıyorum isyan edecek halim yok açık ve net.
Çok iğrenç bir duygudur. Hayatı boyunca yalnız kalacağını düşünür. Beyler paranız varsa iş tipe kalmıyor. Paranız olsun.
(bkz: kedimikim7)

Yaşamanıza engel olmayan durumdur.

Belli bir sure sonra insan alışıyor, köy götüne rahvan gitsin be ya.
(bkz: asosyal ve iletişim kuramayan erkek)
Kızların beğenileri belli. Hitap etmiyoruz belli ki.

Yapacak çok da bir şey yok.
Dünyada 3.724.218.931 tane kadın var, beğenen biri çıkar kasmayın bu kadar.
Çocukluktan gelen bir sorundur. Öyle ki insan nasıl sevildiğini unutur.
Bu erkek benimdir. Zira bu zamana kadar hiç bir hatun kişisinden seni beğeniyorum, çok yakışıklısın gibi cümleleri duymadım.

Çok zekisin, komiksin, sinirlisin cümleleri duyuldu ama diğerleri yok.

Tanım : hatun kişilerin beğeni kriterlerine uymayan yahut beğeni kriterlerine uyduğu hatun kişiler ile henüz tanışmamış erkekler.