bugün

git gide bunaltan ve insanın şevkini kıran durum.
abdestsizlikle, cenabetlikle alakası yoktur. hatta islamiyette uğursuzluk diye bir şey de yoktur. bu şekilde konuşmak günahtır.
Gusl alırken burma suyu iyice cekmemekten oluyor bunlar. Eycene yana yana cekicen hissedicen o suyu damarlarında yoksa cenabet kalınca rast gitmez işler tabiside.
Adının Cenap olmasından dolayı ve su faturası fazla gelmesin diye eksik gusül almanın zararları.
fikir cenabet olunca vücudun guslü işe yaramaz. ondandır. fikirlerine dikkat etmeyi gerektirir.
her şey üstüne üstüne geliyorsa, yanlış yönden giden sensin demektir sözünü severim.
sen de sev sözlük... *
Çözümü basit ağza burna üç su,ıslak yerde kalmıyor arkadaşlar ondan sonra rahat olun.
Büyüklerin duasını almamaktan ileri gelebilecek bir durum.

Ne zaman annem Allah işini rast getirsin diye dua etse işim yolunda gidiyor. Anneannem de çok dua eder sağolsun. Onların duaları olmasa halim yamandı.
her şey üst üste geliyor ve sıkıntı bende değil. bu durumda ne yapıyoruz ?
Nasıl bir beddua aldıysak kıçımızı doğrultamıyoruz.
(bkz: gusül abdestini denediz mi)
müslümanlıkta abdestin yeri ve önemi konularını bi oku derim.

(bkz: abdest)

(bkz: gusül abdesti)
Sürekli Olumsuz düşünmenizden kaynaklı olabilir. ikinci bir seçenek için gusül abdestine bakınız.
Beni tarif ettin.
hepsi de bu murphy denen adamın suçu.
şansınızı daha önce harcamanızdan kaynaklanıyor bence. tam da şu an hayatımda karşılaştığım durumdur. birkaç ay öncesine kadar her şey çok güzeldi. hele ki dünyanın en güzel günüydü benim için yirmi dokuz nisan iki bin on yedi. ama ondan sonrası kelimenin tam manasıyla bok. ötesi.
çözüm olarak zem zem suyuyla abdesti bulduğum sıkıntıdır. tavsiye edilir.
hayatım boyunca hiçbir şey planladığım yada istediğim gibi gitmedi tam bir şansızlık abidesiyim.
yaşam tarzını, davranış şekillerini, yemek yeme alışkanlıklarını hatta düzenli kullandığın ilaçları gözden geçir.
duş al herşey düzelir.
uzun süredir karşılaştığım durumdur.
bu topraklarda hatayı kendinde arama.

bir şey boka batmışsa, temizlemesi uzun sürer.

ülkenin kum saati boşaldı, iskandinavya da adamlar kafada dert olmadığı için intihar ediyor. koca bir boşluk adamların hayatı.
biz ise her gün birşeylerin mücadelesi vermek zorundayız.

ve işin daha kötü tarafı ise, verdiğin mücadelenin aktörleri çok mutlu.
Sadece bana oluyor sanıyordum.
Bir rahatlama ve ekstra hüzün geldi şu an
Motivasyonu alt üst eden saçma durum. Çok küçük işlerde dahi kendini göstererek adeta insanı sömürür.
Cenabetlikle açıklanamayacak bir şanssızlık hali. Öyle saçma ve basit şeylerden işiniz ters gider ki Ayasofya'ya giderek arınmak bile gelir aklınıza.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar