bugün

Üniversiteye kadar ben. Nedeni çok çirkin olmam yada sağlıksız olmam değil. Yanlış anlaşılmasın çok güzel olduğumu da iddia etmiyorum ortalama bir tipim var. Nedeni aklımda birinin olmasıydı. Pişman değilim. Sahte bi ilişki yaşamadım hiç olmazsa.
Nasip olmamıştır.
Bir insan zorla neden sevgilim yok diye kendini zorlayamaz ki.
Ben oyleydim ama sonra baktim cok ezikce bisey ya.
yaptigim gozleme gore hedefi tıp olan kizlardir. kizla bi konusmayi 4 gunde yaptik amk ikide bir cikiyordu sonunda hedefinin tıp oldugunu ogrendim ders calisiyomus.tipleri de o kadar kotu degil.

kariyer hedefi olmayanlari ise tipsiz olabilir.bu da bisey farketmiyor cunku yaslaninca hepimiz curuk moruk olucaz gencler aşin bunlari.
Buna engel olarak babası abisi ruhsal bozuklukları ya da dış görünüşü gösterilmeyen hayata dair gerçek idealleri beklentileri fikir ve düşünceleri olan en önemlisi her şeyden önce kendini koyan kız güruhudur, içlerinden de bir bendir.
nickimle bağdaştırıcı olan durumdur evet hiç sevgilim olmadı.
hemen tanımlıyorum kısa şişko hatları berbat ve şivesi leş olan kızımızdır kezbanus olarakta adlandırılırlar üzmeyin onları zaten üzülüyolar.
olsa da yesek.
kendi isteğiyle olmamış kızdır. ülkemizde bi kız ne kadar çirkin olursa olsun bir sevgili bulabilir tabi çirkinlik arttıkça vermesi gereken şeyler artıyor.
Nadir de olsa olağan durumdur.
Benimdir. Olsundu mutluydu.
böyle diye diye bütün memleketi orospu ettiniz. orospunun evlatları.
çirkindir. net.
Kürk ahmet gibi birini bulamamasından iyidir.
tapılasıdır.bütün bedenim ona kurban olsun demek isterdim ama yok öyle bir insan sanırım.
Ben gibi insanları bulduğum zaman mutlu olduğum durum. Tipik asosyal kızlarımızın içinde bulunduğu durum yani genelleme yapmamak gerekir ama karşılaştıklarımın öyledir.

(bkz: olmaaasaaaaa daaa oluuuuurrrrr)
Vay haline o kizin ya.
yaşına göre konuşulması gereken kız.
Sevgilim yokta 3-4 tane erkek kankam var :p
benim gibi bakir bir adamı haketmiş kızdır.
hiç yaşamamış kızdır.
Aseksüeldir.
muhtemelen kezban kızdır.

veya namuslu bir taş da olabilir.
ilk sevgilisi madde bağımlısı bir kürt yada şişme yelek giyen mahelle zibidisi olacaktır. genelde böyle olur...
Benimdir. insallah ilerdeki kocamin da hic sevgilisi olmamistir. Veya su an salak gibi sevgilisiyle hayaller kurup mesajlasiyordur.