bugün

bir fahişeyle yüz göz olmamış erkektir. bir kız sevgili oluyorsa fahişedir. kız eğer düzgünse direk evlenir. evet.
Ahlaklı insandır.
Her zamanki gibi bilinmez degeri.
isyandadır.
bi diyeceği olan erkektir.
https://m.youtube.com/watch?v=4HAhZ-hv-LY#
21 yaşındayım sanırım rekor bende. Yapacak bi şey yok olan oldu artık.
ya arkadaşlar ne olursunuz ortamda uğraşamıyorum istemiyorum başıma dert mi alayım alfa erkeğim ben havalarına girmeyin harbi harbi çok itici oluyor adam gibi beğenenimiz yok diyin cidden daha güzel duracak ortamda kız varsa ilgisini daha fazla çekeceksiniz gözünüzü seveyim yapmayın şunu.
(bkz: efendim)
Fazla serseri ya da eziktir. Serseriyse tek gecelik takilir ezikse tipsiz ve konusmayi bilmeyen biridir.
Benimdir, 20 yaşındayim.

Halbuki yakışıklıyım birde amk...
Ayrıca doğru insanın da amk. Hepiniz doğru insan diyorsunuz ama hic göremiyoruz nedense onları.
O ilk aşkın geldiği an... Acı çekeceğin, depresyonla tanışacağın zaman... En önemlisi kalbinin kaşarlaştığı dönem. Senin karakterini belirler. Artık eskisi gibi saf değilsindir. Ne güzeldir o. 17 yıl sonra " bir sigara içeyimde yatayım" diyip ilk nefesi aldığınızda birden aklınıza düşer. Yüzünüzde istenmedik tebessüm oluşur. Anılar... Anılar... Anılar...
Hiç parası olmamış erkektir, maalesef. Kızların büyük çoğunluğu para fetişisti olduğu için bu durum karşısında yıllarca öylece kalakalmış erkektir.
100 sevgilisi olandan iyi durumdadır.
(bkz: gay yazar böyle buyurdu)
sevgilim oldu ama hiç güzel sevgilim olmadı. o yüzden kendimi bu sınıftan hissediyorum hala.
Çarşaf değiştirir gibi sevgili değiştiren yavsaklar, muta nikahı tadında sevgililikler bol bol mevcutken, sevgilisi olmayan adamlar mi sıkıntı?
Biraz da mı aklınız yok lan sizin?
Kızları tanımamış, feminist düzenin yalanlarına inanmış erkektir. Hala, efendi olmanın, hanımcı olmanın kızlar üstünde pozitif etki sahibi olduğunu düşünen saflar görüyorum. Yanlış. Bak kardeşim; kız dediğin canlı zayıftır. Evrim boyunca sadece üreme işlevi görmüş ve bu nedenle birçok açıdan gelişmemiştir. Bu nedenle güçlü, karakterli, özellikli bir erkek arar. Bu özelliklere sahipsen kızın gözünde değerlisindir. Ara ara test eder seni acaba hala yeterince erkek misin diye. Eğer kadın doğasında var olmayan; güç, zeka, cesaret vs gibi erkeksi özelliklerini zerre kadar kaybetmeye başladığını hissederse kadın, hemen rota başka alfalara çevrilir. Kadın budur. Fazla ciddiye almadan takıl. Seksini yap, bırak. Sevme, aşık olma. Pişman olursun. Tamam mı paşam...
Kendini hayatının aşkına saklıyordur ya da istek yoktur içinde. Olamaz mı.
vay be. kimine göre övünülecek şey kimine göre eziklik oluyor.
iyi insandır, çok iyidir.
Ne yapalım lan zorla mı Amk.

Kızlar bizi istemiyor demek ki!
Doldurup unuttuğunuz çay kadar ılıktır.
fazla kafaya takmaması gereken erkektir çift kişilik yatakta tek kişi yatmak gibisi mi var açık ve net.
Muhtemelen doğru kişiyi bulamamıştır. Elbet birileri ona güzel gelniş olabilir dikkatini çekmiş veya birinden hoşlanmış da olabilir. Ama gönlü hep doğru kişiyi aramaktan yana olnuştur.
Ya da karakteristik veya dış görünüş açısından pek de iyi olmayabilir
-tabi insanların karakterini sorgulamak haddim değil-
bir tane var. şu anda 47 yaşında ve kontağı çevirmeden yolu alacak gibi görünüyor.
iyiki bağzı kızlar var da bu kategoriye girmiyoruz.
edepten saydığımız şeyler eziklik kabul edilir olmuş heyhat ne günlere kaldık.