bugün

hayır.
iyi geceler.
yokluğa düşünce niye yedeklemedim dediğim oldu.
reddedilen kişileri anında sevmek gibi bir huyum var hiç dayanamam reddedilene. sadece çaktırmıyorum *
reddedilen en sevdiğim.
onlar kalplerdedir.
Tam öyle demeyelim de benimle konuşmak istediği zaman terslemiştim biraz sonra çevrem beni ona itti. Zamanla ona karşı duygularımın değiştiğini farkettim ama şuan herkes hala olu terslediğimi düşünüyor..
Hayır, reddediyorsam bir bildiğim vardır. Hatta zamanla nefret ediyorum tabi bu istemsiz.
Reddetim. Sonra sevmeye başladım. Şimdi ise nişanlıyız.
Teklif eden oldu sankide birde reddedilmesi kaldı.
Evet
Keşke ilk izlenimime güvenseydim.
Bir arkadasim su an görüştüğü kişiyi 1.5 yıl önce fotoğraflarda piç gibi çıkıyor diyerek reddetmişti.

Şimdi evlenecekler kına tepsimi kime tuttursam diye düşünüp duruyor.

Ama ben, ciks. Kimseyi reddetmiyom ki aq yeter ki gelsin. et yiyen bitki gibi yapişiyorum biraktirabilene aşk olsun.
bu zamanda sevgili buldukta reddetmesi mı kaldı ya.
Egoyle alakalı bı durum olabilir.
Zamanla sevme ihtimalim olan kişileri reddetmem.
Başınıza geldi ise fazla gurur göte vurur sözü gerçekleşmiş demektir.
reddetmemin sebebi ya çok saftır ya da çok çirkin, saflığına acıdıklarıma acaba dediğim olmuştur.
sevmek değilde ondan daha düzgün birinin bundan sonra hayatıma gireceğine inancımı kaybettim şimdi gelse evlenelim dese evlenirim o kadar.
Evet ben sevdim basta umrumda bile olmayan dünyada bi o bide ben kalsam yine olmaz dediğim bir adamın ilgisi hosuma gitti zamanla asık oldum cunku hiç vazgecmedi.
ısınamadığım birisine zamanla asla ısınamam. notunu zamanında vermişimdir ve o not değişmez.
olmayacak dualara amin demedim,demem.