bugün

hemen her şeyin farkında olan yazarlardır.
sol frame'nin yarısını kaplayan cümle.
imalı bir söz olup sanki içinde bir şifre gizli gibi gelen bir güç gösterisi, içindeki egonun tatminini yapmak mı, acaba yada bu tür yazarların moderatör olmadan önceki ifadeleri mi?
sayıları yaklaşık olarak 20-30 civarlarındadıır. tabi şimdi isim verip sizleri rencide etmek istemiyorum.
sözlük formatına aykırıdır bu uzun genelleme.
zamanında buralardan başlık parsellemediğimiz için üzülmemize neden olabilecek kadar uzun başlığa konu olan yazarlar.

şimdi bir yerde bu başlığa bkz: vermek isteseniz vermezsiniz. ama ben size başka bir bkz: vereyim daha kısa olan:

(bkz: seri eksi oy veren ibne)
gruplaştırılmaya çalışılarak "güç bende artık!!!" diyeceğini sanan yazarlar topluluğu. ya da derin sözlüğün buz gibi sularından ve derininde kalıp gark olmuş, sözlükte adamları ve fake hesapları olan yazarlar topluluğudur.

öyle ya da böyle: kimsenin kendisi dahil olmasa oyundan dışlanmış küçük çocuk gibi somurtacak hali mi efendim, böyle bir kurum veya grup varsa kim kategorize ediyor allah aşkına? daha ne kadar eski-yeni, iyi-kötü vb. ayrımlar yaparak sözlük içinde prim yapmaya çalışacaksınız?
hiç kendini bozmadıklarını 100 karakterlik başlık açarak göstereceklerse keşke bozsalardı bunlar. (bkz: sol frame in ebesini siken başlıklar)
karakter sınırı tanımayan yazarlardır. o nasıl başlık lan öyle, önünde eğiliyorum. hey sen arkamdaki, yavaş ol biraz!
cok az sayida kalmalarina ve sozlukteki guc onlarda olmasina ragmen hic kendini bozmayan yazarlaştıramadıklarımızdan mısınız?
birinci nesil ve ikinci nesil.

(bkz: oha başlığa bak)
50 karakter sınırını bir zamanlar sümük yerine koymuş başlıktır.
zall'a meydan okuyan yazarlardır. zira bu başlığın karakter sayısıylada daha da devleşmiş yazarlardır.
(bkz: karektersizlik)
yazdığı cümlelerde küfür ve saçma sapan belden aşağı espriler olmayan, bilgi vermek amacıyla kelimelerini sıralayan ve okuyananın düşünmesine, fikirlerini sorgulamasına neden olan yazarlardır.
- cok az sayida kalmalarina ve sozlukteki guc onlarda olmasina ragmen hic kendini bozmayan yazarlardan mısınız ?

+ şiir gibi konuştun abi gel öpücem...
"bu kadar uzun konuyu nasıl açtın be kardeşim?" dediğim olay

(bkz: maşallah)
zeki ve kurnazca davranan yazarlardır. gücün varsa bunu belli etme gerektiğinde kullan. en azından ben öyle yapardım heralde.
(bkz: çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmısınız)
(bkz: kaptan arka kapıyı aç)
(bkz: başlık uzadı)
sol frame'de 4 satır isgal eden baslık.. agır duruyor hani.
"buraya "cok az sayida kalmalarina ve sozlukteki guc onlarda olmasina ragmen hic kendini bozmayan yazarlar" ile ilgili entry gir"

bu yazının bu kadar uzun olacağını tahmin etmedğim ama görüp hemen bi hatıra fotoğrafı çektirdiğim başlık.
(bkz: oynamayın lan sözlüğün ayarlarıyla)
(bkz: bozacaksınız aleti)
konusu oldukları başlığın uzunluğuna inanamadığım yazar grubudur. karakter sınırlamasından nası sıyrılmıştır, merak konusudur.
mütevazı yazarlardır.

başlık başa kalması durumunda çok fena olacaktır.
(bkz: aha kafasi yarıldı)