bugün

çok yoktur böyle milletlerden, asalak gibi bir devletin sırtından geçinen milletler her nekadar az olsada çok yakınımızda var bunlaran.
(bkz: haydi sor sor)
Romanlar (bkz: çingeneler)
kürtlerdir. *
puşt gibim, pezevenk gibim bişeydirler... Yanlız dikkatli araştırmak lazım kimin neci olduğunu, tarihi de bozdular zirâ.
katalanlardır.
genellikle kebap yerler.
(bkz: hiç millet olamamış devletler)

bir millet göster... ölmüş maneviyyatiyle sağ kalmış. (bkz: mehmet akif)
senin devletin kurulmuşta bir işe mi yarıyor. anasını da alsın gitsin.
isim vermek istemiyorum ama içimizdeki mankurtlar bu millete kardeş der.
kürtler millet değildir ki devlet kursunlar. fars-arap kırmasıdırlar. türkiye'de fazla şımartılınca kendilerini millet zannettiler galiba.

kızılderililer devlet kuramamış milletlerin başında gelirler.
avustralya yerlileri olan aborjinler kurmuş mudur kurmamış mıdır bilmiyorum, bilen varsa bana da söyleyebilir.
şoför milleti ve kız milleti.
Tarihte, bu isimler altında hiç bir devlet yoktur.
kızılderililer, aborjinler, romanlar.
kürt's.
Kızıldereliler,Abhasyalılar,Kürtler,Eskimolar,Tibetliler diyebiliriz.
kürtler var bir de çerkesler.

lazlar da kuramamış.

süryani devleti de yok.

evet.
Eyubi devleti kürt devleti degilmiydi?800yıl önce. Ya ona bakarsan yunanlarında binlerce devleti yoktu, Yada italyanların israilin ukraynanın vs. Ne salak sacma ustünluk kurma denemesi bu. Ha dogru ya tum dünyanın kürt dedigi sellahattin eyubiyi bi tek uzaylı türkler türk olarak göruyor. Neyse bunlarla konuşmak gereksiz.
Eyyubi devleti kürtlerin devletiydi , burci memlükler , çerkesya boshporos ve günümüzde abhazya çerkes devletidir , lazika lazların devletidir yukarıdaki arkadaş ne yaşıyor merak ettim .