bugün

Hastalıklara davetiye çıkarmak.
Hepatit, verem gibi ciddi hastalıklara yakalanmaya mahal verebilir.
Sanırım Bunu yapan kişi Kendine açacağı sorunların yanında çevresine de sorun yaratabilir..
Vallahi kimse kusura bakmasın 2 kere oldum ama pişmanım. Pandemide daha aşı maşı yokken bile her gün meyhanede 5-6 masada sıkış tıkış abukat eçsacı takımıyla oturur içerdik ederdik.

Bir bok da olmadı. Çünkü vücudu alkolle koruyorduk. Üçü dördü olmadım zaten ilk ikisi aile baskısı vs.
bunu yapan dünyanın düz olduğunu da savunur.
evrim teorisini de reddeder.
güneşin dünya etrafında döndüğünü de söyler.
astrolojiye de inanır.
kalabalıklara ve sürü psikolejisine aldırmamaktır.
küreselcilerin her dediğine din gibi inanan şuursuz yığınlara itimad etmemektir.
insan hayatına kasd eden aleni orospuluklara rıza göstermemektir.

malüm sıvılar için ''anne sütünden bile daha iyi, hamile olan kadınlara da , bebeklere de vurulabilir'' dendi, unutulmasın.
-asker eve zorla girsin ve halkı aşılansın
-aşı kartı olmayana ekmek verilmesin
-aşı olmayan esnafın icabında işyeri ruhsatı iptal edilsin.

böylesi uç boyut orospuluklar konuşuldu bu ülkede unutulmasın...
fatih erbakan kuyruk çıkar dedi, şimdi kollarını hareket ettiremiyor,yürüme de zorluk çekiyor ,allah'ın sopası yok.

bilime inanın.
insanlığın kurtuluşu dinde değil bilimdedir..

aşının da her ilaç gibi yan etkisi olacaktır, bu kullanmayacağımız anlamına gelmez.
dünyada milyarlarca insan aşı olduğu için hayatta kalmış sağlıklı yaşamıştır.
verem aşısı örnektir.
"Bill Gates gibi şeytanlar bizi kobay faresi gibi kullanıyor. Pandemi de zaten onların başının altından çıktı. Çocuklara okullarda zorla yapılan aşıların da ne olduğunu bilmiyoruz. DNA'larıyla oynuyor olabilirler. Fatih Erbakan'ın da dediği gibi aşı olanlar ileride maymuna dönüşüyor. Geçen bir film izlemiştim. Gizli laboratuvarlarda insanların genetiği ile oynanıyor ve şeytani küresel güçlerin neferleri oluşturuluyor, köleleştiriliyor insanlar. Bill Gates ve Dünya sağlık örgütünün amacı da belli değil mi. Bu gerçeği göremeyip aşı olanların gözlerini açmalı ve o cahillere büyük resmi göstermeliyiz" tarzı şeyler söyleyen birinin yaptığı bir davranış biçimi olabilir. Birçok bulaşıcı hastalığın yayılmasına ve çevresindeki insanlara zarar vermeye davetiye çıkarmakla sonuçlanacak harekettir, evet.
benim durumum değildir. ben sinovac olmuştum.
5 kez sinovac oldum.hic yakalanmadim koronaya . haberlerde vardı bir aile bebeklerinin aşılarini yaptırmamış bakanlık soruşturma açmış aileye.
Kaçışı yoktu tramvay fln...
Tercihli sinovac oldum.

Yakında hepinizin götünden kuyruk cıkacak.
Aşı deyince neden herkes sinovac biontechten yola çıkmış ki türlü türlü aşılar var hiç aşı olmamayı Corona ile sınırlandırmayalım.. şey advntst o koca popomdan kuyruk çıkarsa ilk başta sana haber vereceğim şüphesiz sjsj..
hiç aşı olmayan insan yoktur ya. Ya bebekken yada okulda askerde aşı olmuştur illaki.
korona aşısı olmayanlarda öldüler zaten hiç kalmadı.