bugün

ensesinde barkod olan,kel kafalı ve sürekli oalrak takım elbise ile dolaşan bir tetikçinin maceralarını konu alan mükemmel PC oyunu.
ilkinin başarısı üzerinde devam niteliğinde 3 adet daha oyun çıkartan eidos firmasının tomb raider ile birlikte en çok satan oyunlarından olduğu söylenmektedir..
kısaca mr47. *
Eidos firmasının yarattığı , suikastçi , kel , kafasının arkasında bir barkot taşıyan , acımak nedir bilmeyen oyun kahramanı. verilen görevleri soğukkkanlılıkla yerine getiren , her türlü silah ve edavata sahip , buz adam misali karizmatik insan.

oyunları da alınıp oynanasıdır.
ilk alındığında mouse kontrolünde problemler çıkaran oyundur. bir kapının önünde yatan ve yanında silah olan ölü bir adama doğru ilerlendiğinde imleç bu üçlünün *ortalarına doğru getirilmek zorundadır ki ordan "search the dead body" "open the door" "pick up the gun" gibi seçenekler çıksın da ordan da birini seçelim de oyun devam etsin. açıkçası alındığı ilk zamanlar oynanabilirliği nerdeyse 0 olan bir oyundur. ama sonraki versiyonlarıyla beraber takipçilerine zevk vermiştir o ayrı.
"lee hong's assassination" adlı saç baş yolduran efsane olmuş bir bölümü barındıran oyun.2000 de bu,2002 de 2.si,2004 te 3. sü ve bir ay önce de 4.sü çıkmıştır.
metal gear solid'in adı altında ezilse de gayet hoş bir seridir.
-şapka düştü kel göründü,
-gitarımın kelleri severim ben kelleri,
espirilerine mağruz kalan.

-enseninde barkotla dolaşan
-karizmasını bozmamak için zıplamayan *
örnek alınası oyun karakteri.
bilgi içerikli girdileriyle dikkat çekmesi an meselesi olan ince ruhlu yazar kişisi.***
3.nesil yeni yazar.**** pek bir hızlı, saygılı, seviyeli sözlüğe çok iyi katkılar sağlıyacağını düşündüğüm arkadaşım...
kardeşlerin kardeşi , efendiler efendisi ,iyiler iyisi yazar. haksızlığa gelemeyen aşk adamı , ablasının bir tanesi.
(bkz: canım benim)
kelli felli katil oyunu..
sohbetlerimizde internet konusuna girdiğimizde söylediklerinin çoğunu anlayamadığım** , hoş muhabbet , beni bu sözlüğe getiren iki sevgi pıtırcığından birisidir.**
3. nesil yazar. sozluk gecmisi ortalama olarak 1 senedir. artik daha iyisini buldum deyip biraktigi sozlukte bulunan bazı fonksiyonlar burada uyuşmamaktadir. bilirsiniz ki her yiğidin yoğurt yeyişi farklidir. x sözlükte - - işaretleri arasina bkz verilirken burada daha farklı bir şekilde bkz verilmektedir.

sozluk icerisinde yeni oldugu icin biraz anlayis bekleyen yazardir ayni zamanda. yaptigi hatalari cemkirmek yerine ozel mesaj kullanarak duzeltmesini rica edebilirsiniz. kendisi cok anlayislidir, vay sen benim hatami nasil ortaya cikartirsin, dur ben sana seri eksi oy vereyim de gör veya dur ben sana ayar icerikli entry gireyim de gör diyebilecek birisi degildir.

kendisi ile iyi gecinin, cok iyidir. (bkz: şizofren) *
doğruya doğru yazarıdır.
(bkz: hitman the movie)
iyidir, hoştur, ama içi boştur. * sevilesi, öpülesi bir insandır.
yakışıklıdır, sevecendir, komiktir, hit'tir, man'dir. *
sözlükteki birinci yılı kutlu olsun istediğim iyi insan.
Son derece iyi bir sistemde çalışabilecek (blood money) sürekleyici güzel bir katil oyunudur.
ilk ikisi güzel olan ancak 3. tam bir fiyasko olan bilgisayar oyunudur. ayrıca bilgisayar oyunlarındaki gelmiş geçmiş en karizma karakterlerden biridir.
en karizmatik sanal dünya karakterlerinden birisidir. Bir zamanlar kel kafası ve kafasının arkasındaki barkodu ile Türk gençlerinin de büyük gözdesi olmuştu.*
oyun aleminin barkotlu psikopatı.
teaser'ından gördüğümüz üzere saf aksiyon bizi beklemektedir. bir efsane daha gözler önünde yok olup gitmektedir.

(bkz: hollywood şaşırt ulan bizi)
filmde desmond'umuzun * oynaması bile heyecan vericidir. bekleyip göreceğiz.
(bkz: baki mercimek)
trailerı
http://www.youtube.com/watch?v=46V-6rZt_tk
adamlar şiir gibi fragman yapmışlar, enteresan buldum.

ayrıca hitman ı beğenmedim. çocuk yüzlü lan. o ne biçim hitman. keşke baki yi oynatsalarmış...
ajan 47 rolünü the girl next door ve live free or die hard filmlerinden hatırlayacağımız timothy olyphant canlandıracak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar