bugün

reklamları iğrenç ötesidir. reklamları sanırsam türkiye distribütörü firmanın sahibinin evinde çekilmiştir.buna benzer diğer ürünler;
(bkz: var mı nazo gibisi)
(bkz: yeni trend trident)
türkiye distribütörlüğünü merih video'nun yaptığı uydu alıcısı markası. nedenini bilmediğim bir şekilde bozulan uydu alıcımı verdiğim teknik servisten 2 gün sonra telefon aldım ve cihazınız yenilendi 20 tl karşılığında teslim alabilirsiniz dendi. şüphelenip merih video ile görüştüm, görüşmede yetkilinin bana olan ilgisi ve memnuniyeti inanılmazdı, şu ana kadar arçelik, philips, hp, asus gibi markalarla bir çok teknik servis, garanti sorunu yaşamış biri olarak merih videodaki memnuniyetimi hiç bir firmada bulamamıştım. kendilerini kutluyorum buradan.
almayı düşünenler olursa diye de söyleyeyim kesinlikle sizi üzecek bir cihaz ve marka değildir kendileri.

p.s. merih video'nun reklamcısı değilim, ancak insanlar hep kötüleri yazar ya hani, ben de iyiyi yazayım, memnuniyetimi dile getireyim dedim..
sağlam uydu alıcıları üreten şirket. yıllardır teklememiş beni ve tavsiyem üzerine bu markayı tercih eden hiç kimseyi üzmemiştir.