bu kadını izlemek tam bir eziyet..
Kabatas yalancisi Hak ettigi muameleyi gormustur. Darisi digerlerinin bașına.
hic sevmedigim propagandacilardan bir tanesi. baya da oportünist birisidir kendisi.

trump-erdogan bulusmasinda abd-pkk isbirligi hakkinda bir soru sormustur. propaganda amacli olsa da yerinde bir soru sormustur. trump soruyu cevaplandirdiktan sonra kendisine "gazeteci olduguna emin misin? hükümet icin calisiyor olmayasin. bir de kendi cumhurbaskanina soru sor!" demistir.

"hihihi sayın cımhırbaşkanım, ..." diyerek erdogan´a soru sormustur.

hazir eline firsat gecmisken; "sayin cumhurbaskanim, türkiye olarak neden ahrar el şam ve El-Nusra Cephesi gibi radikal terörist gruplara türkiye olarak her türlü destegi vererek suriye icerisinde ayri bir terör estiriyoruz?" diye ayni soruyu erdogan´a da sordaydi, iste o zaman "gazeteci" yakistirmasini yapabilirdim.
içinin güzelliği yüzüne vurmuş türbanlı bacı ama ilginç lan trump bile bir bakışta anladı gazeteci olmadığını.
Trump i sıkıştıran soru sordum diye kendini savunmuş. kavgada söylenmez söz söyledi zaten sarı oğlan kahveye bidaha gidemez.
Trump bile bunların gazeteci değil, parti basın sözcüsü olduğunu biliyor. sahibinin yanında madara etmekten de çekinmiyor.
popo olmaya doyamayan yobaz dişisi.

eskilerde falan fetö derdi. şimdi tu kaka.

pkk derdi. şimdi tu kaka.

rezilliğini gördükçe mutlu eden dişi.
Pkk,apo ve feto övücü müptezellerden sadece biri.Gazeteci mi?Asla.Buna provokatör denir.

(bkz: benim başörtülü gacıma ayar verdiler)
görsel
Böyle paylaşımları olan birine PKK PYD konusunda Trump reise soru sordurup, Amerika yönetiminin teröre destek vermesini konu ederek Trump'ın kem küm edeceğini umarak, köşeye sıkıştırmak...
Saldım çayıra uçak gazetecisi.
bunada gasteci deniyor bişey bildiği yok amaç şov.
Cumhurbaşkanlığı uçağına gazeteci kimliği ile davet edilip girebiliyor. Buradan asrın lideri rte'nin çıkarımını yapın işte.

Ayrıca cüneyt özdemir'in son videosunda, cö'nün kendisini s.klemez tavırları muazzam olmuş her nedense.

ilgili video(10.30'dan sonrası):
https://youtu.be/P8itO7z6mog
trump a sorduğu soruda bir yanlışlık yok, ama trump dersine iyi çalışmış. sen bunları kendi ülkende sorabiliyor musuna getirmiş...
reis'e soru sormaya gelince nutku tutulan siyasal islamcıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=Uadf7ScOr7U

başa alıp alıp tekrar tekrar izliyorsun kahkaha atarak. abi biz burada bunlar için utanma duyguları yok yandaşlık yapmazlarsa akşamına ölürler gazeteci falan değiller maaşlı köşe yazarları deyince bazı tipler kuduruyorlar. al işte elin amerikalısı 2 dakika içerisinde çözdü bunu ve bunun kabilesini. siz yıllardır hala bunları kanaat önderi kabul ediyorsunuz..
sarıbaş bile anladı müsvette bir kişilik olduğunu. artık uluslar arası areneda da tescillendi ne mal olduğu.
Şu kadına hiç bir şekilde ısınamadım. Sevemedim.
Inanılmaz itici geliyor bana.
(bkz: mal)
"20 lira" bağış yapıp millete atarlanan iktidar şeysidir. şeysi kısmı sizin hayal gücünüze kalmış.
Yalı almasında bi tane daha yalisi lazım değil.
vakti zamanında twitterda abdullah öcalanı savunan, günümüzde ise devletin her kurumunu ele geçiren pelikancı tayfanın kutsal bir neferidir. hakkında konuşmaya değmez.
içinin güzelliği!!! yüzüne vurmuş siyasal islamcı bir abla.
Pkk'lılar gebertildiği için devlete katil diyen, Türk ismi kullanılmamalı diye zırvalayan namussuz gazeteci parçası. Jitem, ona göre terör örgütüdür fakat pkk çok şirin bir örgüttür. Ayrıca ağır fetöcüdür ve tahmin edildiği gibi malum parti yalakasıdır. Beş kuruşluk değeri yoktur.
Türk düşmanı, pkk sevici, fetö yalakası bir aptal. Son derece gereksiz biri. Ağır islamcıdır. Bas git Afganistan'a desen, kem küm eder. Haysiyetsiz biridir.
Pelikancıların önemli isimlerinden, bu tarz insanların aralarındaki güç kavgaları yüzünden çektiğimiz sıkıntıların bir kısmı. Ben yemezsem başkası yer diye her yere saldırıp her yerden pay alma peşindeler.