Bunun gibi altı kuru desteksiz atan onlarca süslüman var Yallah arabistana denilecek.
Ama ellerindeki hakların kim tarafından sağlandığı bilmiyor daha.
Okeye dördüncü olmasi gerekir bunların ama boşver.
(bkz: siyasal islam)
Bir gün olur da bu ülkede Cumhurbaşkanı olursam yarım çay bardağı rakıyı önüme koyup bütün tv lerde yayına gireceğim.
Bardak bitene kadar kaçan kaçtı...
ilerde devlet başkanı olursam bundan bir tane de ben almalıyım dediğim, kurşun geçirmez yelek, kuru sıkı su tabancası, Trump'tan ayar yiyebilmiş yegane zat. Kuşlu muşlu bir ekibe dahil olduğunu duyarız yıllardır. Yanımda götürsem de gündem değişse, ben de yasa geçirsem (halka) diyebileceğim isveç çakısı. Zeka desen var. (bkz. tereyağını burnuma sürdüm)
ilerde devlet başkanı olursam bundan bir tane de ben almalıyım dediğim, kurşun geçirmez yelek, kuru sıkı su tabancası, Trump'tan ayar yiyebilmiş yegane zat. Kuşlu muşlu bir ekibe dahil olduğunu duyarız yıllardır. Yanımda götürsem de gündem değişse, ben de yasa geçirsem (halka) diyebileceğim isveç çakısı. Zeka desen var. (bkz. tereyağını burnuma sürdüm)
Pkk yalakası, fetö şakşakçısı, malum partinin köpeğidir. Laik cumhuriyette istediği her haltı söyleyebilmektedir. O çok savunduğu şeriat düzeninde yaşasa, bunu taşlarlardı veya kırbacı yerdi. Bu kadın, hainin önde gidenidir. Zamanı gelince yargılanması gerekenlerden biridir. Kadına şiddete karşıyım fakat şu kadın önüme çıksa ne yapacağım da belli olmaz.. Belki en az fazla yüzüne tükürürüm..
görev adamı

alır ücretini verir hizmetini

daha evvelde fetö yü yalar yutardı

ver ücretini, öttür.
görsel
kalemi güçlü bir loto oyuncusudur, ha bire sallamasyon, dayanaksız ve yalamacı voccuk yazıları vardır. dün a derse ertesi gün seni demediğine inandırır. ama beni inandıramaz.
"her devrin adamı" denilen tiplerin kadın versiyonudur. tapındığı partisi tsk ile zıt gidiyorsa tsk ya sallar. açılım süreci varsa pkk sevici olur. cemaat ile araları iyiyse cemaat aşığı olur. cemaat ile ters düşülünce "sürecin en başından beri" cemaat ile mücadele ediyordum demeye başlar. pkk ile süreç biter pkk düşmanı olur. hristiyan alemi ile iyi geçiniliyorsa kiliseye gider. kavga ediliyorsa haçlılar diye sallar..

bu ve bunun benzerleri gibi yanar döner insanlar en azından bu dünyada teknelerini mutlaka yüzdürürler. çünkü kraldan çok kralcılık yaparak kralı her daim yüksek devirde emikledikleri için kimse bunlara dokunmaz. ancak bunun bir de diğer tarafı var. hani şu kendilerini süper müslüman ilan ettikleri halde zerrece düşünmedikleri hesap günü..
Bir ara tüm bu islamcı yalama yazarlar türklüğü ortadan kaldırmak için öneri yarışına girmişti. biri türkiyenin adını değiştirelim vs derken hilalde türk bayragının adını değiştirelim deyip eli yükseltmişti.
buna twitterda türk bayragının ismini değiştirelim önerin ne oldu deyince engelledi beni.
yanılıyorsun.

(bkz: gerçek islam bu değil)
sagdan devam et bekleme yapma. ticari, bekleme yapma sagdan devam et.
Insan gerçekten hayret ediyor.
Canlı hayina baglanarak herkesi fetöcü ilan etmis yine.
Gülmedim.
"Boğaziçi oligarşisi yıkılacak; yerine çoğulcu, demokratik ve ABD Konsolosluğu'na kırmızı hatla bağlı olmayan 'buralı' bir yapı kurulacak." Demiş.
bizim komşunun 15 yaşındaki kızının adı soyadı. yukarıda anlatılanların hiç biriyle alakası yok kızcağızın. masum masum evde anasının dizinin dibinde oturup matematik çalışıyor, bizim bebeğimizle oyunlar oynuyorlar. iyi bir kızcağız.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Kağıttan kaplan bu.
Topunuz gelin derken hangi toptan bahsetti acaba.
yanar döner dinci.

düne kadar amerikancia projesi fetöyü yalayıp içine çeke çeke somururken bugün fetö ye çemkiren

sıradan omurgasız dincilerden.

dinciden onurlu dik tutarlı çzigi sahibi çıkar mı.

çoban ne diyorsa sürü onu meler.
ortalık bunlara kaldı .
iftira demiş. Kendi iftirasını kabul etmiş kansız.

görsel
Aktroll olmaktan daha haysiyetsiz bir şey yok şu dünyada.
bakan olur.
Donald trump'ın siz gazeteci olduğunuza eminmisiniz? Diye sorduğu kişidir.
https://m.youtube.com/watch?v=ZMAVTYiwhXU
bir gün iktidar değişirse gönlümce sövmek istediğim insandır.