bugün

gündeme bomba gibi düşmüş haber, sıçtığmızın resmidir, metallica'dan soğutacaklar anasını satıyım, hilal cebeci'yi de mi bir yerlere itelesek ki ? yaşamak bile çok anlamsız artık.. gelecek nesillere nasıl açıklarız bunu ? nasıl.. nasıl..

dimi kızlar ?

kızlar ?

görsel
bu kadını hangi ülkeye itelememiz gerektiğini düşündüren hadisedir. kadın bildiğin türkçeye çevirip okucam yuppi falan demiş şaka gibi.
şarkı gündeme bomba gibi düşmeden, acilen yurt dışına kaçmamız gerektiğinin resmidir.

(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)
ülke olarak ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğimizin kanıtıdır.
büyük heyecanla beklediğim yunan şarkıcının coverı.

(bkz: hilalyus cebecipulos)
Atilla Taş, Doğuş ve hilal cebeci'nin ayrı eve çıkması adı altında başlıklar açılacak hadisedir.
love the hilalos cebecos from greece !!
''panpiş miydi neydi la bu kadın, gitsin boş işler yapsın'' kıvamında haber.
(bkz: ve sonunda bu da oldu)
bu ülke bu kadar ağır gündemi kaldıramaz.

önce şahdamar sonra yamyam style ve şimdi....

yapmayın abiler, ablalar.

(bkz: ayıptır zulümdür cinayettir)
yıllara meydan okuyan metallica gurubu üyelerinin toplu intiharına sebebiyet verecek olay. geçmiş olsun hepimize.
senin neyine nothing else matters, hilal cebeci sen git zühtü türküsünü coverla, hatta klibinde zühtüye samanlıkta matematik çalıştırırsın!
Zor günler geçiren milletimize darbe üstüne darbe kıvamında olacaktır.
en sevdiğimiz şarkılardandı. Mekanı cenet olsun.
yunanlara da benziyor. hemen iteleriz.
normaldir müzük yapıyorum diye sıçmak birde üzerine sıvamak serbest olduğundan normaldir.allah bu millete beterini göstermesin.
(bkz: banu alkannın nothing else matters söylemesi)
acilen hilal cebeciyide bir yerlere iteleme ihtiyacı doğuran olay.
(bkz: it does matter)
yiyorsa master of puppets i yapsın. muhtemelen söylerken, nefessiz kalması sonucu ölür. yoğun istek yapalım da master of puppets ı söylesin. bir şeyden kurtuluruz. * *
son 3 haftadır bir yandan savaş senaryoları diğer yandan bu salak müzikler gün geçmiyor ki bir günede "yine ne oluyor amına koyim" diye uyanmayalım.
bu bilekleri müslüm baba bile kestiremedi ama hilal cebeci sebep olacak gibi görünüyor.
haberi duyan kardeşim şu an ağlayarak metallica tişörtünü yakıyor çöpün yanında. o tişötün parasını ben vermiştim hilal, yapmayacaktın bunu!
taksimde sallandırılmaya sebep olacak bir durumdur. sebep:
sırf maddiyatı göz önüne alıp böyle sevdiğimiz, can ciğer metal şarkılarımızı alıp cover'lamalarından nefret ediyoruz. önce shakira şimdi de bu (!) metal müziğe ait şarkılar metal müzik şeklinde çalınmalıdır! bu şarkıları yapan adamın da hakkı var bu işin içinde!
1dakika sonra gelen edit: Düşüncesiz beyinsiz hilal!
(bkz: hilal cebeci yi dinliyorum ses sistemi bozulalı)
her sanatçıyı itelemeye başladık. iteleyecek ülke kalmadı arkadaş. bir yam yama style söyleyen atilla taş, doğuş var güzelim pitbull şarkısını naptın gari diye değiştirmiş. bide hilal cebeci çıktı.
ortalığın karışacağına delaletdir. ne kaldı başka? boys anılar'da beatles'dan let it be şarkısını söylesin siktir olup gidelim bu yaman diyardan.